• تاریخ: اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۵
  • شناسه خبر: 3413

کربلایی دیگر در همین نزدیکی

تو خان طومان هستی یا کربلای جوانان مسلمان و باشرف ایرانی که فرسنگها خارج از مرز ایران زمین می جنگند تا خاک وطنشان به قدمهای هرز و آلوده تروریست ها مبتلا نشود ، تا مظلوم بی پناه نماند و دلتنگ نگردد . ...

به گزارش فضای مجازی دفاع پرس، یکی از مخاطبین خبرگزاری در یادداشتی در خصوص اتفاقات اخیر خان طومان نوشت:

خان طومان ، کربلای فرزندان ایران زمین ، سلام .

تو را چه شد که چنین خون جوانان برومند و غیور کشورم را فرو خوردی ؟

تو خان طومان هستی یا کربلای جوانان مسلمان و باشرف ایرانی که فرسنگها خارج از مرز ایران زمین می جنگند تا خاک وطنشان به قدمهای هرز و آلوده تروریست ها مبتلا نشود ، تا مظلوم بی پناه نماند و دلتنگ نگردد.

خان طومان، هیچ می دانی عزیزانی که در خاک تو به خون غلتیدند یا به اسارت رفتند ، هرکدام در ایران سرافراز ، صاحب خانه و کاشانه و زندگی هستند ؟

هیچ می دانی محمد بلباسی ، شیر مازندران، دو پسر کوچک داشت ؟ یکی از علی اصغر ع بزرگتر و دیگری از علی اکبر(ع) کوچکتر و دخترش که کمی از رقیه (س) بزرگتر است .

چه کردی با برادران دلاورمان ؟

سیدرضا طاهری ، اهل بابل ، جوان بود و رشید ، کودکش در بغل بود که عکس می گرفت و چفیه اش به گردن.

خان طومان تو چه می دانی از نگاه مهربانش در عکس !

چرا خواستی کربلا باشی برای عزیزانمان ؟

آنها را در خود حفظ کن تا روزی بیاییم و مثل شهیدان مفقود هشت سال دفاع مقدس ، آنها را تفحص کرده و به وطن بازگردانیم .

برایمان تعریف کن ، وقتی دیدی تکفیری های شیطان صفت ، یزیدها و شمرهای بی صفت ، سربهای داغ را برای ابدان مطهر برادرانمان آماده می ساختند و هجوم می آوردند ، آنها چه می کردند ؟

چرا ما در نزدیکی کربلا هستیم و ندای ” هل من ناصر ینصرنی ” را نشنیدیم ؟!

آیا ما از جاماندگان خواهیم بود ؟

شنیده ام یکی در حال نماز بوده ، دیگری پشت دوربین و آن یکی آماده باش . شنیده ام هیچ کدام در خواب نبودند. بیدار بودند و بیداران زمان آنها هستند . اما شنیده ام سیاهی لشکر یزیدیان بسیار بوده . شنیده ام کودکان خان طومان ترسیده اند . شنیده ام برادرانم با جان و دل جنگیده اند . یا به اسارت رفتند یا به خون غلتیدند .

ظاهرا تقدیر این است که زینب (س) همیشه روایتگر کربلاها باشد . حتما روزی زینب (س) دختر شیرخدا، برای خانواده های دلاوران ایرانی روایت می کند که جیگرگوشه هایشان آنجا چه هنرنمایی هایی کردند . حتما خواهد گفت ، در دفاع از اسلام ، در دفاع از عمه سادات ، در دفاع از سه ساله های خان طومان چه رشادت ها نشان دادند و دل حضرت صاحب عج را شاد کردند .

خان طومان تو که شاهد دلاوری ها و خلوص نیت آن شیرمردان خدا بودی بگو قیمت آنها چند است ؟

تو بگو دفاع از مرزهای کشور در خارج از مرز چند میلیون می ارزد ؟

تو که شاهد بودی بگو قیمت دلاوری که می رود ، می جنگد و جانش را نثار می کند تا هم وطنانش در آسایش باشند چقدر است ؟

خان طومان تو بگو دل تنگی کودکان ، همسران و پدر و مادر شهیدان مدافع حرم با چند میلیارد جبران می شود؟ آیا هرگز جبران می شود ؟