• تاریخ: خرداد ۱, ۱۳۹۵
  • شناسه خبر: 3571

منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی:فرمایشات مقام معظم رهبری فصل‌الخطاب مجلس آینده است

منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری، ارزش‌های نظام و انقلاب فصل‌الخطاب مجلس آینده است. ...

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، سید مهدی مقدسی عصر امروز در جلسه با اصولگرایان استان مرکزی با اشاره به اینکه مجلس در رأس امور است، اظهار کرد: نمایندگان مردم باید به دنبال این تأثیرگذاری در مجلس باشند و در راستای تحقق اهداف نظام و انقلاب اسلامی ایران گام بردارند.

وی با اشاره به اینکه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی باید امانت‌دار و مدافع رای مردم باشند، افزود: زمان با سرعت در حال گذر است، بنابراین باید با دقت در مسیر گام برداشته شود و ارزش‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مدنظر قرار گیرد.

منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آرامش و ثبات امروز در کشور به برکت خون شهدا به دست آمده و این افراد به منظور دفاع از ارزش‌های اسلامی و والای انقلاب جان خود را فدا کرده‌اند.

مقدسی با اشاره به اینکه ما باید در مجلس حافظ خون شهدا باشیم، ادامه داد: باید بتوانیم با این رویکرد در زمینه رفع مشکلات جامعه و مردم گام برداریم و با انسجام و همدلی بیشتر بین نمایندگان دغدغه اصلی که رفع مشکلات مردم است را برطرف کنیم.

وی خاطرنشان کرد: دغدغه اصلی مردم هم‌اکنون آن است که در دوره‌های قبل مجلس نمایندگان با یکدیگر وحدت و انسجام نداشته‌اند که باید تلاش شود تا در این دوره این مشکلات وجود نداشته باشد.

منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم انسجام و همدلی بین نمایندگان سبب کسالت و نارضایتی مردم بوده و ما باید تلاش کنیم در زمینه این مطالبه به حق مردم گام برداریم.

مقدسی بیان داشت: ما به دنبال این هستیم که از طریق مجمع نمایندگان این انسجام را ایجاد کنیم تا مردم احساس آرامش و امنیت کرده و در این فضای مناسب به حقوق مردم رسیدگی و مشکلات آنها را رفع کنیم.

وی با تاکید بر اینکه هرگز از خط قرمز رهبری و نظام عبور نخواهم کرد، ادامه داد: تمامی نمایندگان مردم در مجلس با پایبندی به ارزش‌های انقلاب به دنبال حضور برجسته در مجلس هستند.

منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نمایندگان باید در مجلس تأثیرگذار باشند، که متأسفانه تنها تعداد ۳۰ نماینده هستند که در مجلس تأثیرگذار بوده و فعالیت دارند، در این زمینه انتظار می‌رود تمامی نمایندگان مردم در مجلس دهم نسبت به تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری تمام تلاش خود را به کار گیرند و از شعار پرهیز کنند.

وی خاطرنشان کرد: قطعا تلاش در زمینه تحقق ۲۴ بند سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در جامعه و کشور در رأس برنامه‌های مجلس آینده قرار خواهد داشت.

منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی افزود: کشور ما دارای توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بسیار زیادی است که باید مورد توجه قرار گیرد و با بررسی نقاط ضعف و قوت در جامعه و کشور مشکلات و موانع جامعه از پیش رو برداشته شود.

مقدسی تصریح کرد: ما به عنوان نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی که پایبند به ارزش‌های نظام و ولایت فقیه هستیم با هر فرد، گروه و جناحی که با نظام زاویه داشته باشد، برخورد خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت افرادی که دلسوز و متعهد به نظام هستند و عقلانیت آنها بر عمل این افراد حاکم است در پیشبرد امور و رفع مشکلات استفاده شود.