• تاریخ: خرداد ۵, ۱۳۹۵
  • شناسه خبر: 3654

معاون استاندار مرکزی: مراسم بزرگداشت رحلت امام خمینی(ره) در ۵۰ نقطه استان مرکزی برگزار می‌شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی بابیان اینکه عزت ایران ثمره اقتدای مردم به اسلام و سیره امام خمینی (ره) است گفت: ترویج اندیشه های امام راحل (ره) در جامعه ضروری است بنابراین زبان هنر در معرفی سیره امام خمینی(ره) به‌کا ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، شکراله حسن‌بیگی ظهر امروز در جلسه اعضای کمیته فرهنگی ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) استان مرکزی با بیان اینکه ما هر چه داریم از امام خمینی(ره) و خون پاک شهداست، اظهار داشت: اگر امروز، جمهوری اسلامی ایران از اقتدار، اعتبار و جایگاهی شایسته در جهان برخوردار است، به سبب انقلاب اسلامی به رهبری بنیان‌گذار کبیر انقلاب و در ادامه رهبری‌های مقام معظم رهبری است.

وی افزود: انقلاب اسلامی بدون امام خمینی(ره)، انقلابی بدون هویت است، چراکه بسیاری از انقلاب‌ها در دنیا ایجاد شده است، اما بعد از مدتی به فراموشی سپرده شده یا به بیراهه رفته است درحالیکه انقلاب اسلامی ایران که مروج اسلام ناب محمدی(ص) تحت رهبری امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری است هرروز بیش از گذشته در جهان مقتدر و درخشان است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی بر استفاده از زبان هنر برای ارتباط بهتر با جوانان و نوجوانان تاکید و تصریح کرد: استفاده از شیوه‌های قدیمی و سنتی هرچند در جایگاه خود برای معرفی ابعاد شخصیتی امام خمینی(ره) مفید و ارزشمند است، اما بدون شک بهره‌گیری از زبان هنر می‌تواند در این زمینه بسیار موثر‌تر واقع شود.

وی اضافه کرد: ایام سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی(ره) زمان بسیار مناسبی برای انتقال اندیشه‌ها، منش، زندگانی و ابعاد گوناگون زندگی آنبنیانگذار کبیرانقلاب اسلامی است که باید از این فرصت به بهترین شکل ممکن و به درستی استفاده شود.

حسن بیگی اضافه کرد: امام خمینی(ره) بدون توجه به قدرت های مادی به این باور رسیده بود که همه چیز برای خداست و دیگران تنها ابزار هستند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی ادامه داد: امام با تقویت خودباوری، خداباوری و مردم باوری سبب شد که انقلاب اسلامی به پیروزی برسد در حالی که تمام تلاش دشمن بر این است که آنچه امام به ملت بخشیده از بین برود.

وی بر برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران تاکید و بیان کرد: امسال برنامه‌های مختلفی به مناسبت سالگرد ارتحال امام راحل(ره) در ۵۰نقطه استان مرکزی برگزار می‌شود.