• تاریخ: خرداد ۹, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 10428

شرکت هپکو به سهام‌دار جدیدی واکذار شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، علی‌اکبر کریمی شامگاه دوشنبه در برنامه خبری شبکه آفتاب با اشاره به تعیین‌ تکلیف وضعیت شرکت هپکو اظهار داشت: با توجه به دغدغه‌های جدی کارگران شرکت هپکو و مردم شهر اراک در راستای وضعیت شرکت ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، علی‌اکبر کریمی شامگاه دوشنبه در برنامه خبری شبکه آفتاب با اشاره به تعیین‌ تکلیف وضعیت شرکت هپکو اظهار داشت: با توجه به دغدغه‌های جدی کارگران شرکت هپکو و مردم شهر اراک در راستای وضعیت شرکت هپکو در چند ماهه گذشته پیگیری‌هایی به انجام رساندیم که خوشبختانه سهام این شرکت به سهام‌دار دیگری واگذار شد.

وی افزود: تمامی اقدامات قانونی نحوه انتخاب سهام شرکت هپکو در این هفته اجرائی می‌شود و با توجه به صلاحیت‌های فنی و مدیریتی مالک جدید باید گفت که این فرد می‌تواند با تلاش خود در حوزه تعیین‌ تکلیف مالی این شرکت و مدیریت حوزه فروش و تولیدات اقدامات موثری به انجام برساند.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به پیگیری‌های انجام شده در چند ماهه اخیر توسط بنده و دیگر نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس� تلاشمان بر این بوده که وضعیت این شرکت سامان یابد که به این سبب امروز جلسه‌ای در وزارت امور اقتصاد و دارایی تشکیل شد.

کریمی ادامه داد: معاونت بانکی وزارت امور اقتصاد و دارایی عقد قرارداد فروش سه هزار ماشین‌آلات راه و شهرسازی با وزارت راه‌ و شهرسازی را یادآور شد که این قرارداد می‌تواند بدهی‌های بانکی این شرکت را جبران کند.

وی عنوان کرد: عقد قرارداد فروش سه هزار ماشین‌آلات راه‌ و شهرسازی علاوه بر بهبود مسائل مالی می‌تواند در حوزه فروش و تولید نیز رونق‌بخش باشد و شرکت را به شرایطی برگرداند که تمامی دغدغه‌های مردم اراک و کارگران این شرکت برطرف شود.