• تاریخ: خرداد ۹, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 10424

ویژه‌برنامه‌های سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در خمین تشریح شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خمین، حجت‌الاسلام علیرضا مرودشتی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) اظهار داشت: مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) ساعت ۱۸ در حسینیه بیت امام خمینی(ر ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خمین، حجت‌الاسلام علیرضا مرودشتی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) اظهار داشت: مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) ساعت ۱۸ در حسینیه بیت امام خمینی(ره) همراه با نشست شورای اداری برگزار و تا نماز مغرب و عشا در بیت تاریخی آنحضرت در خمین ادامه دارد.

وی افزود: برگزاری شورای اداری مشترک استان و شهرستان با حضور نماینده ولی فقیه در استان، استاندار مرکزی، مدیران کل ادارات استان و همین‌طور مدیران شهرستانی برگزار می‌شود.

مسئول بیت تاریخی امام خمینی(ره) در خمین تصریح کرد: سیاه‌ پوش کردن بیت امام خمینی(ره) و غبار روبی بیت توسط عاشقان آنحضرت از جمله برنامه‌های درنظر گرفته شده بوده و برای برگزاری باشکوه مراسم سالگرد تمام اقدامات لازم درحال انجام است.

مرودشتی بیان کرد: از دیگر برنامه‌های درنظر گرفته شده برای سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در خمین می‌توان به برگزاری نمایشگاه عکس فراق یار، نمایشگاه کتاب با بیش از سه هزار عنوان کتاب و چاپ بروشور از زندگینامه آنحضرت اشاره کرد.

وی ادامه داد: از جمله برنامه‌های شب ارتحال امام خمینی(ره) هم می‌توان به ختم قرآن با حضور قاریان و فعالان قرآنی اشاره کرد که همزمان با ماه مبارک رمضان و تقارن آن با ایام رحلت جانسوز بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

مسئول بیت امام خمینی(ره) عنوان کرد: حضور روسای حراست‌های ادارات کل استان در روز یازدهم خردادماه در بیت قدیمی امام خمینی(ره) هم از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده است.