• تاریخ: شهریور ۱۰, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 11806

در جوار شهدای گمنام در مصلی اراک نماز عید قربان به امامت آیت‌الله دری نجف‌آبادی اقامه می‌شود

وحید سلیم آبادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک، بااشاره به فرارسیدن عید سعید قربان اظهار داشت: همزمان با فرا رسیدن دهم ذیحجه نماز عید سعید قربان در نقاط مختلف کشور در روز جمعه دهم شهریور ماه سال ۱۳۹۶ اقامه می‌شود و ...

وحید سلیم آبادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک، بااشاره به فرارسیدن عید سعید قربان اظهار داشت: همزمان با فرا رسیدن دهم ذیحجه نماز عید سعید قربان در نقاط مختلف کشور در روز جمعه دهم شهریور ماه سال ۱۳۹۶ اقامه می‌شود و در اراک نیز نماز عید سعید قربان به امامت آیت‌الله دری نجف‌آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در مصلی بیت المقدس اراک و در جوار قبور مطهر شهدای گمنام در این شهر اقامه می‌شود و مردم اراک به شکرانه این عید سعید به نماز می‌ایستند.

وی افزود: در صبح روز عید قربان درب‌های مصلی بیت المقدس اراک از ساعاتی قبل از نماز بر روی نمازگزاران باز می‌شود که همزمان با صبح جمعه در سراسر استان مرکزی قرائت دعای پرفیض ندبه آغازگر مراسم نماز عید سعید قربان خواهد بود.

سلیم‌آبادی تصریح کرد: نماز عید قربان رأس ساعت ۷٫۳۰ صبح به امامت آیت‌الله دری نجف‌آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در مصلی بیت المقدس اراک و در جوار قبور مطهر شهدای گمنام در این شهر اقامه می‌شود.

مدیر اجرایی و پشتیبانی مصلی بیت المقدس و ستاد اقامه نماز جمعه اراک بیان کرد: خطبه‌های نماز عید قربان نیز بعد از اقامه نماز توسط آیت‌الله دری نجف‌آبادی ایراد می‌شود و فضای مصلی بیت المقدس اراک برای اقامه نماز عید قربان به طور کامل آماده است.

وی خاطرنشان کرد: همواره در سراسر کشور همزمان با روز عید، نماز عید سعید قربان اقامه می‌شود و نمازجمعه در سراسر کشور اقامه نمی‌شود.

سلیم‌آبادی اضافه کرد: مردم دیگر شهرستان‌های استان مرکزی نیز با حضور در مصلی‌های نماز جمعه، مساجد جامع و امامزادگان شاخص، نماز عید سعید قربان را اقامه می‌کنند.