• تاریخ: شهریور ۲۰, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 11911

استاندارمرکزی: اتحاد و هم گرایی در استان را با تمام توان دنبال می‌کنم

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ زمانی قمی استاندارمرکزی در نشست با اعضای شورا‌های اسلامی محلات و دلیجان گفت: ایجاد اتحاد و هم گرایی در استان مرکزی به عنوان نماینده دولت، تکلیفی است که بر عهده بنده ...

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ زمانی قمی استاندارمرکزی در نشست با اعضای شورا‌های اسلامی محلات و دلیجان گفت: ایجاد اتحاد و هم گرایی در استان مرکزی به عنوان نماینده دولت، تکلیفی است که بر عهده بنده است که با تمام توان آن را دنبال می‌کنم.

زمانی قمی افزود: شهرستان‌های دلیجان و محلات از ظرفیت‌های بالایی برای پیشرفت برخوردار هستند و به عنوان استاندار و نماینده مردم اعلام می‌کنم هیچ تبعیضی در مورد این دو شهرستان اعمال نشده و نسبت به رفتار عادلانه در رابطه با مناطق مختلف استان، بی توجهی نشده است.

وی اضافه کرد: طبق ارزیابی انجام شده در حوزه بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، صنعت و معدن، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی و محیط زیست در شهرستان‌های دلیجان و محلات جای کار وجود دارد که درجلسه شورای معاونین استانداری، مسائل مربوطه مطرح و پیگیری مشکلات به افراد مرتبط محول می‌شود و شخصا بر روند کار نظارت خواهم کرد.

استاندارمرکزی با تاکید بر توجه جدی به مشکلات مطرح شده از سوی مسئولان این شهرستان‌ها گفت: با تمام وجود برای رفع این مشکلات تلاش می‌کنم و از مدیران استان می‌خواهم با حضور در همه شهرستان‌ها مشکلات آنان را پیگیر شوند.

در این نشست مسائل و مشکلات شهر‌های محلات، دلیجان، نراق و نیم ور بررسی و مقرر شد این موضوعات در جلسه شورای معاونین استانداری پیگیری شود.