• تاریخ: مهر ۱۶, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 12135

رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی: دشمنان بر اقتدار و توان بالای نظامی ایران اسلامی اذعان و اعتراف دارند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، حجت‌الاسلام قاسم عبداللهی صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان مرکزی به مناسبت هفته ناجا، با اشاره به نطم و امنیت جامعه اظهار داشت: حضور پلیس به معنای انتظام در جامعه است که ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، حجت‌الاسلام قاسم عبداللهی صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان مرکزی به مناسبت هفته ناجا، با اشاره به نطم و امنیت جامعه اظهار داشت: حضور پلیس به معنای انتظام در جامعه است که اگر ۲۴ساعت پلیس و نیروی انتظامی حضور نداشته باشد شاهد برهم ریختگی امور در حوزه نظم و امنیت، در کشور خواهیم بود.

وی افزود: امروزه نیروی انتظامی با چشم بینا و بصیر هم از مرزها و هم از نظم و امنیت کشور مراقبت و پاسداری می‌کند و از نفوذ و دسیسه دشمن جلوگیری میکند.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی تصریح کرد: با کفایت و ایثار نیروهای مسلح در مرزها و داخل کشور شاهد دفع دسیسه‌های معاندان در بیرون از مرزها و استقرار و ثبات امنیت در داخل کشور هستیم.

عبداللهی با اشاره به آرامش موجود در کشور گفت: امروز اگر در بین آشوب‌های منطقه‌ای ایران دارای امنیت و آرامش است در کنار توجهات باری تعالی و حضرت بقیه الله الاعظم(عج)، این امر به دست باکفایت و پرتوان قوای مسلح کشور و ایمان و اعتقاد والای نیروهای مسلح تحت ولایت و رهبری مقام معظم رهبری است.

وی ادامه داد: هیچ یک از دشمنان و بدخواهان ایران راضی به این اقتدار و توان بالای نظامی ایران نیستند چراکه اقتدار ایران اسلامی خاری به چشم دشمنان است و البته دشمنان ایران اسلامی اذعان دارند که ایران یک کشور مقتدر و پرتوان است.

رئیس کل دادگستری استان مرکزی عنوان کرد: امروز قوای مسلح ایران اسلامی همچون گذشته پرتوان و با اعتقاد راسخ و ایمان قوی در سایه ایثار و فداکاری هر تهدیدی را کوبنده و با اقتدار پاسخ می‌دهد چراکه امروز قوای مسلح و نیروی انتظامی در کشور سبب رعب دشمن و آسایش دوستان است. که ثبات امنیت نتیجه حضور و تلاش پلیس در جامعه به شمار می‌رود.

وی با تقدیر از از هوشیاری نیروهای مسلح در برخورد با هرگونه تحرک مخل امنیت خاطرنشان کرد: سربازان جان برکف جمهوری اسلامی ایران نظیر شهید بزرگوار محسن حججی در کشور بسیارند که آماده جانبازی در راه اقتدار نظام جمهوری اسلامی هستند.