• تاریخ: مهر ۲۱, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 12176

آیت الله دری نجف‌آبادی: سپاه ‌‌در برابر خشونت و تروریست ایستادگی کرده است

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی عصر امروز در مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: امیدواریم که کارکنان نیروی انتظامی در سراسر کشور بعد از یک هفته‌ای که به عنوان “پلیس برا ...

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی عصر امروز در مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: امیدواریم که کارکنان نیروی انتظامی در سراسر کشور بعد از یک هفته‌ای که به عنوان “پلیس برای امنیت، امنیت برای همه” مطرح شده بود در سال آینده با توشه‌باری گرا‌نسنگ از ایمان و عزم و اراده و با عنصری قوی‌تر از عشق به خدمت و انگیزه به اسلام و مردم و خاندان بزرگ شهدا آماده تلاش مضاعف باشند.

وی افزود: آن‌چه که یک جامعه را می‌سازد و افتخار آفرینی می‌کند مردان با غیرت، با همت وانسان‌های با اراده‌ای هستند که بزرگترین سرمایه ملت نامیده می‌شوند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: اگر ما در دوره ۸ سال دفاع مقدس نیرو‌های کارامد، فداکار و جوانان غیرتمند نداشتیم اکنون دشمن هنوز پنج استان ما را در اختیار داشت و اشغال کرده بود.

آیت الله دری نجف آبادی بیان کرد: جوانان غیور ما لباس غیرت بر تن کردند و با کمترین امکانات در برابر استکبار جهانی ایستادگی کردند تا دشمن را شکست دهند، همچنین در عراق و سوریه هم نیرو‌های مسلح و مبارز در طول سه سال و نیم گذشته با شجاعت خود توانستند از توطئه‌های دشمن جلوگیری کنند.

وی ادامه داد: عناصر غیرتمند، با کفایت و عباس گونه‌ای در جامعه ما وجود دارد که به جبهه جنگ می‌روند و به دل دشمن می‌زنند و از دشمن هراسی ندارند و با خدا معامله می‌کنند و پاهای خود را همچون کوه استوار بر زمین قرار می‌دهند تا عمق توطئه‌های دشمن را رصد کنند که گفتنی است که خدا هم این افراد را در نظر دارد و نگاه ویژه به آن‌ها می‌اندازد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی عنوان کرد: زنده‌ها، افراد شرور در سطح جامعه که فساد و جنایت ایجاد می‌کنند نیستند بلکه شهدایی هستند که برای نظام و ملت و کشور افتخار آفرینی کردند و موجب رویش، قدرت، مقاومت، عزت و شرف در برابر آمریکا و اسرائیل شدند.

آیت الله دری نجف آبادی خاطرنشان کرد: بعد از گذشت ۴ دهه از انقلاب شاهد هستیم که این سرمایه‌ها چه افتخاری برای ملت ایران آفریده و انقلاب چه رویش‌های با عظمت و با افتخاری داشته است.

وی اضافه کرد: سبزپوشان سخت کوش نیروی انتظامی امروز این‌جا جمع شده‌اند تا با شهدا، ادای عهد و تجدید میثاق کنند و بگویند که شهدا تنها نیستند و یا آن‌ها همراه و هم سو هستند حتی اگر زمانه بین آن‌ها فاصله ایجاد کند باز پرچم شهدا را بر دوش دارند و راه آن‌ها را ادامه می‌دهند.

نماینده ولی فقیه دراستان مرکزی تصریح کرد: ما تا این لحظه پیروز میدان بوده‌ایم و فریاد‌های ترامپ نمی‌تواند خللی در نظم و امنیت ملت ما ایجاد کند، ترامپ با این رفتار‌ها آبروی خودش را می‌برد چرا که آمریکا بزرگترین کشوری است که ادعای دموکراسی دارد.

آیت الله دری نجف آبادی بیان کرد: همه شاهد هستند که ترامپ با چه لحن و شیوه‌ای این قرارداد بین المللی که به امضای شورای امنیت و ۱+۵ رسیده را هرروز با یک بهانه نقض می‌کند که نشان دهنده این است که دولت آمریکا قابل اعتماد نیست این‌ها که به حرف خودشان در برابر چند میلیارد انسان پایبند نبوده و به آن عمل نمی‌کنند پس چگونه می‌توان به این دولت اعتماد کرد.

وی در پایان افزود: سپاه کشور ما نقشه‌های دشمن را نابود کرده و در برابر خشونت و تروریست ایستادگی کرد البته نیرو‌های مسلح دیگر هم بی‌تاثیر نبوده‌اند اما سپاه به عنوان نوک پیکان در برابر جنایت ایستادگی کرده است که باید دنیا برای این افتخار افرینی مدال افتخار تقدیم این افراد دلیر کند.