• تاریخ: مهر ۲۳, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 12207

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی: صدا و سیما برای خنثی‌کردن دسیسه‌های جنون‌آمیز جنایتکاران بین‌المللی تلاش کند

آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی ظهر امروز در آئین تودیع و معارفه مدیرکل صدا و سیمای استان مرکزی با اشاره به رسالت صدا و سیما اظهار داشت: در کنار آحاد مسئولان و مردم صدا و سیما و رسانه ملی رسالت سنگینی را در مقابله با هجم ...

آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی ظهر امروز در آئین تودیع و معارفه مدیرکل صدا و سیمای استان مرکزی با اشاره به رسالت صدا و سیما اظهار داشت: در کنار آحاد مسئولان و مردم صدا و سیما و رسانه ملی رسالت سنگینی را در مقابله با هجمه‌های دشمنان دارند و باید در راستای خنثی کردن توطئه‌ها و دسیسه‌های جنون‌آمیز جنایتکاران بین‌المللی و رسوا کردن آنها تلاش کنند و ماهیت کثیف و پلیدآمیز آنها که ماهیت هرزگی، لودگی و غارتگری و همکاری با منافقان و صهیونیستی‌ها است را نشان دهند.

وی افزود: ماهیت صهیونیست‌هاست که از سیاست‌ها و محبت‌های زشت و رکیک ترامپ حمایت می‌کنند، این مسئولیت هم برعهده دولت است که باید این ماهیت را برای مردم معرفی کرد، این مسئولیت هم برعهده دولت، مجلس، سخنوران، همه مسئولان و صدا و سیما است که بتوانند با قدرت از حقوق مسلمانان دفاع و ماهیت پلید نتانیاهو، صهیونیست و غیره را معرفی کند و اجازه ندهد که این جنایتکاران روسیاه با هتاکی پرونده‌هایی را توسط آل‌سعود و دیگر همدستان آن‌ها علیه ایران درست کنند، با اینکه پرونده‌های آنها ننگین‌تر پرونده‌ها است.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: بعد از کودتای ۲۸ مرداد چقدر خیانت کردند؟ از کودتای طبس و همه کوردلان حمایت کردند، امروز هم همین است و همان‌طور که می‌بینیم از داعش و در نهایت از آل‌سعود حمایت کردند.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی بیان کرد: بعد این افراد جمهوری اسلامی را به‌عنوان یک رژیم چنین و چنانی معرفی می‌کنند. صدا و سیما باید از مواضع سپاه، مواضع به حق دولت و مجلس دفاع و مواضع مقام معظم رهبری را با بیان رسا مطرح کند و با معرفی وابستگان و کوردلان سی.آی.ای و غیره مانع فریب جوانان کشور شود.

وی ادامه داد: امیدواریم که مدیرکل جدید صدا و سیمای استان مرکزی با عمق‌بخشی به مسائل دینی فرهنگ دینی را در این استان بیشتر عمق ببخشند و معارف دینی، نهج‌البلاغه‌ای و غیره را تعمیق کنند، همچنین مسائل اقتصاد مقاومتی را با جدیت پیگیری کنند.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی عنوان کرد: خیلی از مسائل فرهنگی به بنده مربوط است، اما چند مسئله مهم دیگر را هم پیگیری می‌کنیم که یکی بیمارستان آیت‌الله خوانساری است و قدم‌هایی هم برداشته شده و این قدم‌ها در حال تکمیل است، فاز قبلی آن ۶۴ تخت بوده و فاز جدید ۹۶ تخت دارد.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی اضافه کرد: در زمینه حوزه‌های علمیه، مدارس امین و مدارس پیش‌حوزوی هم اقدامات خوبی انجام شده، نسبت به مدرسه برادران خمین و دلیجان اقداماتی انجام شده، پیرامون مدرسه خواهران سطح سه و چهار هم کارهای خوبی شده و حوزه علمیه خاتم‌الانبیاء نه تنها برای جهان تشیع که برای جهان اسلام افتخار بزرگی است و الان ۳۰ هزار متر مربع آن آماده است.

وی افزود: یک‌هزار مدرسه امین در استان داریم، سال گذشته رتبه سوم کشور بودیم اما امسال به احتمال زیاد رتبه نخست را به‌دست آوریم، اقدامات بسیاری انجام شده که در تمام این موارد صدا و سیمای استان بازوی توانای ما بوده است.