• تاریخ: آبان ۳, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 12297

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی: مجموعه مدیریت کشور در برابر مردم مسئول است

آیت‌الله دری نجف‌آبادی صبح امروز در کلاس درس اخلاق مدیران با بیان اینکه مسئولان باید از فرصت‌های خدمت‌گزاری به مردم بهترین استفاده را کنند اظهار داشت: حمایت از حق، دفاع از مظلومان، تلاش و همت جهادی، رشد و بالندگی آن نهاد ...

آیت‌الله دری نجف‌آبادی صبح امروز در کلاس درس اخلاق مدیران با بیان اینکه مسئولان باید از فرصت‌های خدمت‌گزاری به مردم بهترین استفاده را کنند اظهار داشت: حمایت از حق، دفاع از مظلومان، تلاش و همت جهادی، رشد و بالندگی آن نهاد، خدمت‌گزاری و ایمان، صداقت و تعهد بالا در رفتار و کار خصیصه محوری مدیران نظام اسلامی است و این تکالیف باید با وسواس بیشتری همراه باشد.

وی افزود: مجموعه مدیریت کشور در برابر مردم مسئول است و باید به منظور تامین و بهبود وضعیت معاش و زندگی آنان برنامه‌ریزی کاربردی داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: باید از منابع ملی و بیت‌المال مسلمین برای تولید، اشتغال، ارتقای بهره وری و تولید ناخالص ملی بهره برد و در این زمینه استفاده کرد و دستگاه‌های نظارتی هم با دامنه رصد قوی از هدر رفت احتمالی منابع جلوگیری کرده و آن را به حداقل برسانند و در صورت مشاهده تخلف با خاطیان و متخلفان با جدیت برخورد کنند.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی بیان کرد: حفظ و حراست از ارزش‌های انقلاب، آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهدا از وظایف مدیران اجرایی است زیرا این انقلاب امانت بنیانگذار کبیر انقلاب و شهدا است و سران، مدیران و مسئولان نظام جمهوری اسلامی و تمامی مردم مسئولیت سنگینی در پاسداری از حریم ارزش‌های انقلابی و دینی را برعهده دارند.

وی ادامه داد: مدیران در خط مقدم اجرایی کردن مطالبات و منویات مقام معظم رهبری به ویژه در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و احیای فرهنگ ایرانی و اسلامی هستند و باید این راهبردهای مهم و حیاتی را از نخستین روز فعالیت خود در دستگاه محل خدمت آغاز کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی خاطرنشان کرد: باید از دستورات قرآنی برای کارها و زندگی الگو بگیریم و رسانه استانی هم باید به منظور تولید برنامه‌های قرآنی و مذهبی تلاش کند.

امام جمعه اراک عنوان کرد: دشمنان نظام از نخستین روزهای پیروزی انقلاب به دنبال ضربه زدن بر پیکره این نظام بوده و با اعمال تحریم‌ها به‌دنبال جلوگیری از پیشرفت مردم بوده وجود تحریم‌ها سبب شد که با تکیه بر توان داخلی به خودباوری و موفقیت‌های بزرگ دست یابیم.