• تاریخ: آبان ۹, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 12403

عراق برافراشتن پرچم اسرائیل را جرم اعلام کرد

پارلمان عراق امروز (سه شنبه) در جلسه خود قانونی را تصویب کرد که براساس آن برافراشته شدن پرچم رژیم صهیونیستی جرم محسوب می‌شود. به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری سومریه نیوز، پارلمان عراق امروز در جلسه خود قانونی را تصوی ...

پارلمان عراق امروز (سه شنبه) در جلسه خود قانونی را تصویب کرد که براساس آن برافراشته شدن پرچم رژیم صهیونیستی جرم محسوب می‌شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری سومریه نیوز، پارلمان عراق امروز در جلسه خود قانونی را تصویب کرد که براساس آن برافراشتن پرچم رژیم صهیونیستی در محافل عمومی جرم تلقی می‌شود.

ده‌ها تن از شهروندان اقلیم کردستان عراق طی دوره برگزاری همه پرسی استقلال این اقلیم پرچم رژیم صهیونیستی را در خیابان‌های این اقلیم برافراشتند.

از سوی دیگر پارلمان همچنین قانونی را تصویب کرد که براساس آن اجازه باز کردن هیچ گونه مقر امنیتی در کرکوک و مناطق مورد مناقشه داده نمی‌شود و هیچ گونه نیرویی غیر از نیروهای دولت فدرال نباید در این مناطق باشند.

این اقدام درحالی صورت گرفته که اربیل و بغداد مذاکرات نظامی درباره استقرار نیروهای فدرال و پیشمرگ‌ها در مناطق مورد مناقشه و تحویل تمامی گذرگاه‌های مرزی به دولت فدرال دارند.