• تاریخ: آبان ۱۷, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 12461

فرماندهی انتظامی استان مرکزی: ۹۰۰ کیلوگرم ماده مخدر تریاک در استان مرکزی کشف شد

سردار کیومرث عزیزی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جستجوی انجام شده، از فعالیت یک قاچاقچی مواد مخدر مطلع شدیم که مواد مخدر را از استان‌های جنوبی به سمت استان‌های مرکزی کشور حمل می‌کنند با تحقیقات وسیع که به عمل ...

سردار کیومرث عزیزی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جستجوی انجام شده، از فعالیت یک قاچاقچی مواد مخدر مطلع شدیم که مواد مخدر را از استان‌های جنوبی به سمت استان‌های مرکزی کشور حمل می‌کنند با تحقیقات وسیع که به عمل آمد خودرو حامل مواد مخدر در یکی از محور‌های شرقی استان شناسایی شد.

وی افزود: در روز گذشته این خودرو متوقف و در بازدیدی که از خودرو انجام شد، در یکی از نقاط تانکر که ویژه حمل سیمان بود مقدار ۹۰۰کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد که در این رابطه یک نفر هم دستگیر و پرونده این فرد تکمیل و تحویل مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: لازم به ذکر است که از ابتدای امسال تاکنون بالغ بر ۵ تن و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سطح استان کشف شده، در این راستا تاکنون تعداد ۱۳ باند متلاشی شده و ۲۵۵ نفر قاچاقچی و بالغ بر ۸ هزار نفر معتاد و خرده فروش مواد مخدر دستگیر شده‌ و اقدامات قانونی درباره آن‌ها انجام شده است.