• تاریخ: آبان ۱۷, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 12458

فرمانده انتظامی استان مرکزی: مردی در اراک همسرش را کشت و خودکشی کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، کیومرث عزیزی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به حادثه خودکشی و همسرکشی در اراک بیان کرد: در نخستین دقایق بامداد امروز گزارش یک مورد قتل در یکی از محله‌های شهر اراک به مرکز فوریت‌های پل ...

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، کیومرث عزیزی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به حادثه خودکشی و همسرکشی در اراک بیان کرد: در نخستین دقایق بامداد امروز گزارش یک مورد قتل در یکی از محله‌های شهر اراک به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اعلام شد که بلافاصله تیم‌های انتظامی و کاراگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی استان به محل حادثه اعزام شدند.

وی تصریح کرد: پس از بررسی ماموران مشخص شد خانمی حدود ۳۵ ساله توسط همسرش به قتل رسیده و فرد قاتل از صحنه متواری شده که برنامه‌ریزی عملیاتی پلیس برای دستگیری او آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی ادامه داد: با تحقیقات اولیه ماموران پی بردند که مرد خانواده با همسرش اختلاف شدید داشته‌اند که فرد قاتل، با جسم سخت به سر همسرش ضربه‌ای وارد می‌کنند و باعث قتل او می‌شود.

عزیزی افزود: بعد از گذشت ساعتی از وقوع این قتل، گزارشی از مرگ مردی میانسال به علت برخورد قطار با او به مرکز پلیس ۱۱۰ اعلام شد و با حضور تیم‌های امدادی و انتظامی مشخص شد که او همان همسر مقتول و فرد تحت تعقیب پلیس است که خود را مقابل قطار پرتاب کرده و اقدام به خودکشی کرده است.

به گفته وی اجساد این دو نفر برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی انتقال شد و علت و جزئیات این حادثه از سوی کارآگاهان پلیس در دست بررسی است.