• تاریخ: آبان ۲۳, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 12504

با صدور پیامی آیت‌الله دری نجف‌آبادی بر جدیت و تسریع در امدادرسانی تأکید کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، زلزله شب گذشته در استان کرمانشاه سبب تخریب واحدهای مسکونی و جان باختن تعدادی از هموطنان شد به‌طوری که به‌دنبال این زلزله، مردم کرمانشاه، سرپل‌ذهاب، قصرشیرین، ثلاث باباجانی، کرند غربی، ازگ ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، زلزله شب گذشته در استان کرمانشاه سبب تخریب واحدهای مسکونی و جان باختن تعدادی از هموطنان شد به‌طوری که به‌دنبال این زلزله، مردم کرمانشاه، سرپل‌ذهاب، قصرشیرین، ثلاث باباجانی، کرند غربی، ازگله و نقاط دیگر داغدار از دست دادن عزیزان خود هستند.

به همین مناسبت آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی، عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در پیامی به آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه و مردم این استان، درگذشت جمعی از هموطنان در حادثه تلخ زمین‌لرزه استان کرمانشاه را تسلیت گفت.

متن پیام عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی فقیه در استان مرکزی به‌شرح زیر است:

قال الله العظیم: «إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ»

حضرت آیت الله علما (دامت برکاته)، نماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم کرمانشاه

سلامٌ علیکم و رحمه الله؛

حادثه دلخراش زلزله در استان کرمانشاه که منجر به ازدست‌دادن جمعی از هموطنان عزیز گردید موجب تأثر و تألم اینجانب گردید.

اینجانب این حادثه دلخراش را محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری، جنابعالی، خانواده‌های داغدار و مردم شریف و مؤمن استان کرمانشاه تسلیت عرض نموده از خداوند متعال برای آن عزیزان رحمت واسعه و غفران و برای مجروحان و مصدومان این حادثه تلخ شفای عاجل و برای خانواده‌های عزادار صبر و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم.

خداوند به بازماندگانشان صبر و اجر و توفیق مرحمت فرماید.

امید است مسئولان عزیز با جدیت و حساسیت ویژه پی‌گیری نموده و به یاری هموطنان مصیبت‌زده خود در آن مناطق شتافته و پس از برآورده نمودن نیازهای اولیه و اساسی با همت مضاعف، خود را برای بازسازی مناطق آسیب‌دیده آماده کنند.

مردم و مسئولان استان مرکزی نیز آماده هرگونه خدمت در این رابطه هستند.

ملتمس دعای خیر، دری نجف‌آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک