• تاریخ: آذر ۵, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 12616

سردار فدوی: انقلاب اسلامی روز به روز قدرتمندتر و مقتدرتر می‌شود

سردار علی فدوی دقایقی پیش در تجمع بزرگ بسیجیان اراک اظهار داشت: در حالی که ۴۰ سال دشمنی بدون تعطیلی با انقلاب اسلامی وجود دارد اما این دشمنان هیچ‌گاه در هیچ مقطعی نتوانسته‌اند بر انقلاب اسلامی فایق آیند. در تمام این سال‌ ...

سردار علی فدوی دقایقی پیش در تجمع بزرگ بسیجیان اراک اظهار داشت: در حالی که ۴۰ سال دشمنی بدون تعطیلی با انقلاب اسلامی وجود دارد اما این دشمنان هیچ‌گاه در هیچ مقطعی نتوانسته‌اند بر انقلاب اسلامی فایق آیند. در تمام این سال‌ها هربار که دشمنی بروز پیدا کرد و شدت گرفت، رشد، پیروزی و اقتدار انقلاب اسلامی و تضعیف دشمنان را به‌دنبال داشت.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: مگر غیر از این بوده که به‌حسب ظاهر دشمنان ما قدرتمند هستند؛ سلاح، تجهیزات، اقتصاد، عده و عُده دارند، رسانه‌های دنیا در اختیار آن‌هاست و از دل و جان برای شکست دادن انقلاب اسلامی تلاش کردند؛ پس چرا نتوانسته‌اند پیروز شوند؟ آیا ما سلاح‌های بیشتر، هواپیما، شناور‌، نیرو‌ها و تکنولوژی نظامی بیشتری داریم که سبب شده دشمن نتواند بر ما پیروز شود؟

وی با تاکید بر مطلب فوق خاطرنشان کرد: ما به دستور قرآن و آیه شریفه‌ای که بر سینه تمام پاسداران است تکلیف و وظیفه داریم که هر روز و هر لحظه استطاعت خودمان را بالا ببریم و اینکار را هم کردیم و با اطمینان به شما عزیزان می‌گویم که حتی یک ۲۴ ساعت را هم در راستای افزایش قدرت خود از دست نداده‌ایم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران عنوان کرد: باید ببینیم ماهیت دشمنی شیطان بزرگ با انقلاب اسلامی بر سر چیست؟ آن‌هایی که بر سر دنیا و مسائل دنیایی می‌جنگند بالاخره یک روز با هم کنار می‌آیند و دعوای بین آن‌ها تمام می‌شود، اما دعوای بین انقلاب اسلامی با دشمنان که در رأس آن آمریکا قرار دارد ماهیت دیگری دارد، ماهیت دشمنی با انقلاب اسلامی ماهیت حق و باطلی است، حق و باطل در هیچ شرایطی کنار هم قرار نمی‌گیرند.

وی تصریح کرد: یکی از غلظت‌هایی که برخی مواقع انجام گرفته در مورد همین عدم شناخت ماهیت بوده است، ماهیت انقلاب اسلامی دنیوی نیست بلکه از ماهیت حق برخوردار است. تحقق وعده‌های خدا شرط و شروطی دارد که انجام آن شروط برعهده بندگان خدا است که اگر از سوی بندگان انجام شود در وعده خدا تخلفی نیست و یکی از وعده‌های خدا این است که در دعوای حق و باطل طرفِ حق است. چیزی که بسیار مهم بوده همین شرط است که اگر مطمئن باشیم که تکلیف خود را انجام داده‌ایم، باید از تحقق وعده خدا هم مطمئن باشیم.

سردار فدوی ادامه داد: هر کسی در هر جایی که قرار دارد حال در بالاترین مقام اجرایی کشور، سپاه یا بسیج باشد یک وظیفه عام و یک وظیفه خاص دارد که اگر انجام شود خداوند به وعده خود عمل کرده و با وجود تمام خباثت‌ها و توطئه‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی، نتیجه به نفع جبهه حق تمام شده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران عنوان کرد: بنابراین در انجام تکالیفمان باید تلاش کنیم، هر روز که جلوتر رفتیم با وجود اینکه ابعاد دشمنی‌هایشان بیشتر از قبل شد ولی کمتر نتیجه گرفتند، در همین قضایای اخیر شیطان بزرگ آمریکا و تمام هم‌پیمانان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای آن به‌دنبال این بودند که روان جبهه مقاومت را در سوریه به‌هم بریزند اما دیدیم که چگونه شکست خوردند.

سردار فدوی اضافه کرد: خود رئیس‌جمهور آمریکا اعتراف کرد که چون ایران نمی‌خواست ما نتوانستیم در سوریه موفق شویم. ادله‌ای‌ که دال بر عملی‌شدن شرط الهی در این ۴۰ سال توسط جبهه حق است؛ همین پیروزی‌ها، موفقیت‌ها و شهیدانی هستند که در این راه به شهادت رسیده‌اند. در طول این ۴۰ سال هر اتفاق و دشمنی که بوده، مردم ما با جان خود در برابر تهدیدات علیه جمهوری اسلامی ایستاده‌اند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران بیان کرد: توان نظامی آمریکا یک توان نظامی دریایی است یعنی تمام قدرت نظامی خود را بر پشت ناو گذاشته و در همه نقاط به شرارت می‌پردازد، آمریکا بیش از ۷۰۰ پایگاه نظامی در سراسر دنیا دارد که ان‌شاء‌الله همین پایگاه‌ها عامل فروپاشی این شیطان بزرگ می‌شود.

وی عنوان کرد: وزیر دفاع آمریکا ۲۹ اردیبهشت سال گذشته عنوان کرد ما به اتفاق هم‌پیمانان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای خود به‌دنبال این هستیم که در مقابل ایران بازدارنده باشیم، این عبارت یکی از راهبردی‌ترین عبارت‌هایی است که خیلی از کشورها در مخیله‌شان هم نمی‌گنجد این توان را داشته باشند.

سردار فدوی اضافه کرد: ایران نه تنها از قدرت دفاعی که از قدرت بازدارنده برخوردار است‌ و این قدرت بازدارنده دشمن را از هرگونه اقدامی نسبت به انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران باز می‌دارد و سال‌های طولانی است که دشمن این موضوع را قبول دارد و جرأت نمی‌کند کاری را انجام دهد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران بیان کرد: در همه مواقع وعده خدا تحقق پیدا کرده اما باید مواظب آن باشیم و مانند شهدا رفتار کنیم تا در محضر خدا روسفید و عاقبت به خیر باشیم، دشمنی دشمنان انقلاب اسلامی پایان ندارد.