• تاریخ: آذر ۵, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 12622

معاون عمرانی استاندار مرکزی منصوب شد+سوابق

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، مهدی زندیه‌وکیلی که پیش از این معاون عمرانی استاندار سمنان بود با حکم وزیر کشور به سمت معاون عمرانی استاندار مرکزی منصوب شد. زندیه‌وکیلی از مدیران بومی استان مرکزی است که در دوره حضور محم ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، مهدی زندیه‌وکیلی که پیش از این معاون عمرانی استاندار سمنان بود با حکم وزیر کشور به سمت معاون عمرانی استاندار مرکزی منصوب شد.

زندیه‌وکیلی از مدیران بومی استان مرکزی است که در دوره حضور محمدحسین مقیمی به عنوان استاندار مرکزی در سمت معاون عمرانی استاندار مرکزی مشغول به‌کار بود و پس از آن و در آبان ۹۴ نیز به معاونت عمرانی به استان سمنان عزیمت کرد.

در حکم وزیر کشور برای انتصاب مهدی زندیه وکیلی آمده است “به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار مرکزی و تأئید معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی، جنابعالی را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مرکزی منصوب می‌کنم”.

ایجاد هماهنگی در زمینه‌های فنی و عمرانی، نظارت بر تهیه و تصویب طرح‌های توسعه و عمران شهری و روستایی، تشخیص نیازمندی‌های عمرانی و تعیین اولویت‌ها، نظارت بر اجرای طرح‌های عمرانی دستگاه‌های استانی و نحوه عملکرد جذب اعتبارات، برقراری تعامل لازم با مدیران دستگاه‌ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا در جهت پیشبرد پروژه‌های عمرانی و رشد و توسعه متوازن مناطق، نظارت و مراقبت بر نحوه ساخت و سازها، توجه به الگوی شهرسازی و معماری اسلامی ایرانی و ارائه منظم گزارش عملکرد و پیشرفت برنامه‌ها به معاونت مزبور از اهم وظایفی است که انتظار دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری و اسناد فرادست و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید با بهره‌گیری از استعدادها و تجارب نیروهای لایق و متخصص بدان اهتمام کنید.

توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای “مدظله العالی” از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.”

به گزارش تسنیم زندیه‌وکیلی تاکنون مسئولیت‌هایی مانند قائم‌مقامی وزیر راه و شهرسازی و مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان و مدیرکل مسکن و شهرسازی استان مرکزی را نیز برعهده داشته است.

مهدی زندیه‌وکیلی متولد سال ۱۳۵۴ در استان مرکزی و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته عمران بوده که از جمله مدیران توانمند٬ بومی و جوان استان به شمار می‌رود.