• تاریخ: آذر ۲۲, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 12820

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی: مدیران از هویت اسلامی و انقلابی کشور صیانت و پاسداری کنند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی صبح امروز در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی اظهار داشت: قبل از اینکه ایران اسلامی به پیروزی دست یابد هویت ایران به فرهنگ و اصول اخلاقی غرب متصل و گره خو ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی صبح امروز در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی اظهار داشت: قبل از اینکه ایران اسلامی به پیروزی دست یابد هویت ایران به فرهنگ و اصول اخلاقی غرب متصل و گره خورده بود و به عقیده بسیاری از افراد مسیر توسعه و بالندگی در غرب‌گرایی بود.

وی افزود: هویت اسلامی و انقلابی که برای ملت ایران استقلال و عزت را به دنبال دارد به هیچ وجه نباید آن را از دست داد.

امام جمعه اراک تصریح کرد: در حال حاضر یکی از وظایف اصلی مدیران، صیانت از این هویت مقدس و ارزشمند است و این در حالی است که امام راحل با سازماندهی نهضت انقلاب اسلامی هویت اسلامی و شخصیت استقلال طلبی را برای مردم به ارمغان آوردند.

دری نجف‌آبادی بیان کرد: دشمنان نظام اسلامی برای ضربه زدن و دشمنی تلاش دارند که با استفاده از فضای مجازی، شبکه‌های اجتماعی و ماهواره ای در صدد تخریب هویت اسلامی و انقلابی ملت ایران به به ویژه جوانان و نوجوانان برآیند.

وی ادامه داد: در راستای فرا رسیدن فصل سرما و کاهش هوا در منطقه سرپل‌ذهاب اسکان موقت زلزله‌زدگان به سرعت انجام شود.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی عنوان کرد: در راستای مشارکت دستگاه‌های اجرایی در اسکان موقت و دائم زلزله‌زدگان غرب کشور منابع موجود باید به بهترین شکل ممکن و بر اساس اولویت‌بندی‌های کارشناسانه هزینه شود.

دری نجف آبادی خاطرنشان کرد: ایمن‌سازی بناهای جدید و مقاوم‌سازی بافت‌های فرسوده شهری و روستایی با توجه به اینکه بسیاری از نقاط کشور در مناطق زلزله‌خیز قرار دارند باید در دستور کار قرار گیرد.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه در صورت بروز حادثه و بالای طبیعی بیشتر روستاها مورد آسیب قرار می‌گیرند طرح‌های تفصیلی روستایی باید با نوسازی، بهسازی و مقاوم‌سازی همراه باشد.