• تاریخ: آذر ۲۷, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 12849

استاندار مرکزی: مسئولان برای برطرف کردن مشکلات مردمی در استان مرکزی برنامه داشته باشند

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سیدعلی آقازاده در حاشیه ملاقات مردمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای دیدار و ملاقات عمومی با مردم به ویژه کسانی که در سطح استان هم با ادارات و هم با دستگاه‌های دیگر مشکل دارند امرو ...

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سیدعلی آقازاده در حاشیه ملاقات مردمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای دیدار و ملاقات عمومی با مردم به ویژه کسانی که در سطح استان هم با ادارات و هم با دستگاه‌های دیگر مشکل دارند امروز یک جلسه دو ساعته با تعدادی از افرادی که مشکلاتشان از قبل بررسی شده بود و پس از طی مراحلی به این جلسه منتقل شد را برگزار کردیم.

وی افزود: حدود ۱۰ نفر به این جلسه آمده و مسائل خود را مطرح کردند و در نتیجه دستورات لازم هم برای آن‌ها داده شد.

استاندار مرکزی تصریح کرد: برگزاری این جلسات می‌تواند در راستای شفاف کردن خدمت به مردم به شکل مستقیم موثر باشد و همانگونه که مشاهده کردید مشکلات تعدادی از این افراد در این جلسه برطرف شد.

آقازاده با اشاره به جایگاه شهدا و جانبازان گفت: شهدا و جانبازان همواره برای ما جایگاه ویژه ای داشته و احترام به خانواده‌های آنان بر همه مسئولان واجب است.

وی ادامه داد: برطرف کردن مشکلات مردم حضور مسئولان در صحنه را نیاز دارد و مردم با دیدن مسئولان در صحنه مشکلات، دل گرم و امیدوار می‌شوند و این مهم نقش ویژه‌ای در برطرف کردن مشکلات آن ها دارد.

استاندار مرکزی عنوان کرد: خلقت انسان‌ها بیهوده نیست و هر یک از ما باید توانایی‌ها و استعدادهایی که داریم را برای خدمت به سایر مخلوقات به‌کار بگیریم تا بتوانیم گوشه‌ای از مشکلات ان‌ها را تسهیل بخشیم.

آقازاده خاطرنشان کرد: امروز هر مسئولی که در جایگاهی قرا می‌گیرد باید به دنبال این باشد که از آن زمان خدمت بهره برده و تلاش کند که بهترین‌ها را برای مردم به ارمغان بیاورند، و به جای بهانه‌جویی و حضور بی‌حاصل در جلسات به دنبال این باشند که در پی برطرف کردن مشکلات مردم باشد.