• تاریخ: دی ۱۰, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 13018

رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی: دشمنان انقلاب به دنبال چالش برای نظام هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، حجت‌الاسلام قاسم عبداللهی پیش از ظهر امروز در همایش ائمه مساجد در شهرستان اراک با اشاره به اینکه این همایش با هدف ارتقای مبانی فکری، دینی، بررسی و رفع آسیب‌های اجتماعی برگزار می‌شود، اظهار ...

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، حجت‌الاسلام قاسم عبداللهی پیش از ظهر امروز در همایش ائمه مساجد در شهرستان اراک با اشاره به اینکه این همایش با هدف ارتقای مبانی فکری، دینی، بررسی و رفع آسیب‌های اجتماعی برگزار می‌شود، اظهار داشت: جنبش فقرا و تهی‌دستان بهانه است و هدف دشمنان و گروه‌های ضدانقلاب اصل نظام و ولی‌فقیه است.

وی تصریح کرد: انقلاب از زمان تشکیل که بر دوش همین فقرا به ثمر رسیده با مشکلات، توطئه‌ها و هجمه‌های مختلف روبرو بوده است.

رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی افزود: بسیاری از مشکلات نظام و انقلاب توسط ایادی پشت پرده که در خارج از ایران هستند حمایت و هدایت می‌شود.

عبداللهی با اشاره به حوادث اخیر شهر اراک تصریح کرد: بارها توصیه شد که تلگرام مسدود شود، اما مسئولین اهمیتی در این زمینه ندادند که نتیجه آن تحرکات شدید گروه‌های ضدانقلاب و نشانه گرفتن تفکرات جوانان شد.

وی تأکید کرد: جنبش تهی‌دستی و فقرا بهانه است و بسیاری از کسانی که در تجمعات و اعتراضات حضور داشتند از فقرا و تهی‌دستان نبودند بلکه کسانی بودند که از آشوب این نظام نفع می‌برند.

رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی ادامه داد: بسیاری از کسانی که لیدری فتنه سال ۸۸ را بر عهده داشتند افرادی بودند که در پشت پرده به‌شدت تحریک‌کننده فتنه بوده و از کشور فرار کردند ولی بازهم نقش خود را با ایجاد فضاها و شبکه‌های اجتماعی در ایجاد تحرکات علیه نظام، ولایت امر مسلمین و بی‌حیا کردن جوانان ایفا می‌کنند.

عبدالهی خاطرنشان کرد: گروه‌های ضدانقلاب هیچ‌گونه اعتقادی به دین، اسلام و قرآن نداشته و حتی به ایران‌پرستی نیز اعتقادی ندارند، بلکه این جریانات و موج‌ها اعتقادات و مذهبیون را هدف قرار داده‌اند.

وی وحدت بین روحانیون و ائمه مساجد، ارتباط بین روحانیون و مساجد، برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی را در رفع آسیب‌های اجتماعی مؤثر عنوان کرد.