• تاریخ: دی ۱۳, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 13029

دادستان اراک: لیدرهای اغتشاشات اخیر در استان مرکزی دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، عباس قاسمی شامگاه سه‌شنبه در گفت‌و‌گو با بخش خبری شبکه آفتاب استان مرکزی با اشاره اغتشاشات اخیر در استان مرکزی و شهر اراک اظهار داشت: اخیرا شاهد اغتشاش و آشوب‌هایی در سطح برخی شهرهای استا ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، عباس قاسمی شامگاه سه‌شنبه در گفت‌و‌گو با بخش خبری شبکه آفتاب استان مرکزی با اشاره اغتشاشات اخیر در استان مرکزی و شهر اراک اظهار داشت: اخیرا شاهد اغتشاش و آشوب‌هایی در سطح برخی شهرهای استان از جمله اراک بودیم این در حالی است که تحرکات ضد امنیتی در هیچ کجای دنیا پذیرفتنی نیست.

وی افزود: براساس اقدامات انجام شده از سوی دستگاه‌های متولی استان، تعدادی از کسانی که لیدری اغتشاشات اخیر را برعهده داشتند دستگیر شدند.

قاسمی تصریح کرد: با اقدامات و تدابیر در نظر گرفته شده در استان مرکزی، خوشبختانه مشکلی در سطح استان وجود ندارد و وضعیت شهر اراک تحت کنترل است.

به گزارش تسنیم در چند روز گذشته برخی تجمعات غیرقانونی با هدف هنجارشکنی و با تحرک ضدانقلاب و دشمنان و بیگانگان در اراک شکل گرفت که خوشبختانه با هوشیاری مسئولان امنیتی و نظامی و انتظامی استان ظرف یک تا دو روز تمام این موارد برچیده شده و از روز گذشته نیز بساط این موضوع در کل استان جمع شد.