• تاریخ: دی ۲۱, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 13095

سوانح رانندگی در محورهای مواصلاتی استان مرکزی ۲ کشته برجای گذاشت

سرهنگ ایرج کهریزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک با اشاره به ضرورت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی اظهار داشت: کم‌توجهی به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در بین رانندگان از جمله ناهنجارهایی است که به صورت ...

سرهنگ ایرج کهریزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک با اشاره به ضرورت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی اظهار داشت: کم‌توجهی به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در بین رانندگان از جمله ناهنجارهایی است که به صورت روزمره در سطح خیابان‌ها و بزرگراه‌های داخل شهر، جاده‌ها و آزادراه‌های بین شهری مشاهده می‌شود.

وی ادامه داد: در تصادفات رانندگی عوامل متعددی دخیل هستند که به طور کلی می‌توان به سه علت شامل عامل جاده‌ای، عامل خودرویی، عامل انسانی اشاره کرد.

رئیس پلیس راه استان مرکزی با اشاره به سوانح رانندگی در جاده‌های استان مرکزی گفت: ۲ سرنشین خودروی پژو آردی در سانحه رانندگی محور ساوه_ بوئین‌زهرا در سانجه رانندگی در جاده‌های استان مرکزی فوت کردند.

کهریزی بیان کرد: در سانحه رانندگی که در ساعت ۶:۴۵ صبح امروز در کیلومتر ۱۱ محور ساوه_بوئین‌زهرا بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پژو آردی رخ داد، دو سرنشین خودرو جان خود را از دست دادند.

وی با اشاره به علت وقوع سانه اضافه کرد: علت این سانحه از سوی کارشناسان پلیس راه استان مرکزی در دست بررسی است.