• تاریخ: بهمن ۸, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 13172

محور ساوه ـ بوئین زهرا مسدود شد

ایرج کهریزی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اراک اظهار داشت: بر اساس آخرین گزارش‌های دریافتی هم اکنون در محور‌های اراک به سلفچکان، آزاد راه ساوه به همدان، حدفاصل غرق اباد تا گردنه دخان، آزادراه ساوه به تهران و محور قدیم ...

ایرج کهریزی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اراک اظهار داشت: بر اساس آخرین گزارش‌های دریافتی هم اکنون در محور‌های اراک به سلفچکان، آزاد راه ساوه به همدان، حدفاصل غرق اباد تا گردنه دخان، آزادراه ساوه به تهران و محور قدیم ساوه به تهران شاهد بارش برف هستیم.

وی افزود: محور ساوه به بوئین زهرا به سبب بارش شدید برف در گردنه هجین قزوین محور بوئین زهرا تا اطلاع ثانوی مسدود است و رانندگان می‌توانند از محور جایگزین که همان محور قدیم ساوه به تهران است استفاده کنند.

رئیس پلیس راه استان مرکزی تصریح کرد: در سایر محورهای استان هم شاهد بارش پراکنده برف و باران هستیم که با توجه به لغزندگی سطح محورها همراه داشتن زنجیر چرخ الزامی است چون تردد در برخی از نقاط بدون زنجیر چرخ ممکن نیست.

کهریزی بیان کرد: با توجه به لغزنده بودن محور‌ها به رانندگان توصیه می‌کنیم که علاوه بر رعایت حدفاصل طولی با سرعت مطمئنه حرکت کنند و با توجه به سردی هوا حتما تجهیزات لازم را به همراه داشته باشند و از سالم بودن سیستم گرمایشی وسیله نقلیه اطمینان داشته باشند

وی ادامه داد: همکاران من هم به اتفاق راهداران در محورهای مواصلاتی حضور دارند تا شاهد هیچگونه حادثه در محورهای استان نباشیم.

رئیس پلیس راه استان مرکزی عنوان کرد: مردم از سفرهای غیر ضروری در محورهای ارتباطی استان مرکزی بپرهیزند زیرا شرایط رانندگی در جاده های منطقه بسیار دشوار است.

کهریزی خاطرنشان کرد: رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های استان را دارند باید زنجیر چرخ، مواد خوراکی، سوت کافی و تجهیزات گرمایشی همراه داشته باشند و با حوصله برانند