• تاریخ: بهمن ۲۲, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 13370

هیچ چیزی نمی‌تواند مانع پیشرفت ملت و دستاوردهای جوانان ایرانی باشد

محسن رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، گفت: ۲۲ بهمن نماد یکی از بزرگترین رویدادهای تاریخی ملت ایران است که تمامی ملت در چنین روزی توانستند یکی از سرسخت‌ترین رژیم‌های وابسته به آمریکا که همه دنیا از آن ...

محسن رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، گفت: ۲۲ بهمن نماد یکی از بزرگترین رویدادهای تاریخی ملت ایران است که تمامی ملت در چنین روزی توانستند یکی از سرسخت‌ترین رژیم‌های وابسته به آمریکا که همه دنیا از آن حمایت می‌کرد را به زانو درآورد.

وی افزود: ملت ایران در ۲۲ بهمن ثابت کرد که ما می‌توانیم یعنی اینکه هیچ چیزی نمی‌تواند مانع پیشرفت ملت ایران و دستاوردهای جوانان آن باشد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: ۲۲ بهمن بازگشت اعتماد به‌نفس تاریخی ملت ما است که طی دهها سال تلاش کرده بودند آن را از بین ببرند.

رضایی اظهار داشت: ملت ایران خود را در ۲۲ بهمن یک بار دیگر پیدا کرده و شناسنامه‌دار شد و توانست نقش خود را در صحنه بین‌المللی پیدا کند.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران حادثه ۲۲ بهمن را متعلق به خود می‌داند و صاحب این انقلاب هم همین ملت است و ان‌شاءالله در راهپیمایی این روز با شکوه‌تر از سال‌های قبل شرکت خواهد کرد.