• تاریخ: بهمن ۲۳, ۱۳۹۶
  • شناسه خبر: 13383

آیت الله دری‌نجف‌آبادی: ‌‌مردم ایران همیشه با حضور به موقع توطئه دشمنان را خنثی کرده‌اند

آیت‌الله قربانعلی دری‌ نجف‌آبادی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به حماسه ۲۲ بهمن اظهار داشت: راهپیمایی امروز و حضور مردم نشان‌دهنده وفاداری بزرگ به امام(ره)، اهل بیت، امام حسین(ع)، صدیقه کبری(س) و بیعت مج ...

آیت‌الله قربانعلی دری‌ نجف‌آبادی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به حماسه ۲۲ بهمن اظهار داشت: راهپیمایی امروز و حضور مردم نشان‌دهنده وفاداری بزرگ به امام(ره)، اهل بیت، امام حسین(ع)، صدیقه کبری(س) و بیعت مجدد با رهبری است.

وی افزود: مردم حضور پیدا کردند تا وفاداری خود را نسبت به خون مقدس شهدا نشان دهند و حماسه و افتخار ایجاد کرده و همچنین قیام کردند تا به آمریکا، آل سعود و داعش نه بگویند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کردند: قیام مردم برای این است که بگویند ما هستیم و همیشه هم می‌مانیم و آمریکا و اغمارش هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

دری نجف‌آبادی عنوان کرد: در حال حاضر حدود ۴۰سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد و انقلاب اسلامی در این مدت با انواع توطئه‌های دشمنان مواجه شده است، اما مردم ایران اسلامی در این مدت همواره هوشیار بودند و با حضور به موقع در صحنه، توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند.

وی اضافه کرد: ملت ایران همیشه پشت انقلاب، آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهبری ایستاده اند و اجازه دست‌درازی به هیچ دشمنی را نخواهند داد.