• تاریخ: فروردین ۲, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 13590

آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی: آمریکا و دشمنان به دنبال آسیب زدن به امنیت کشور هستند

آیت‌الله دری نجف‌آبادی شامگاه سه‌شنبه در پیام نوروزی در شبکه آفتاب استان مرکزی با اشاره به آغاز سال جدید اظهار داشت: یک سال بر ملت ایران گذشت و شاهد پیروزی‌ها و موفقیت‌های فراوان در جبهه داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی و در ...

آیت‌الله دری نجف‌آبادی شامگاه سه‌شنبه در پیام نوروزی در شبکه آفتاب استان مرکزی با اشاره به آغاز سال جدید اظهار داشت: یک سال بر ملت ایران گذشت و شاهد پیروزی‌ها و موفقیت‌های فراوان در جبهه داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی و در عین حال کاستی‌ها و مشکلات فراوانی بودیم.

وی افزود: امیدوارم با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری و تلاش همه جانبه ملت سال ۹۷ سال موفقیت‌های بیشتر و پیروزی‌های بزرگتر و عزت و سربلندی همه جانبه، رشد و توسعه اقتصادی، عدالت اجتماعی، وحدت و انسجام ملی، پیروزی در تمام عرصه‌ها و شکست دشمنان باشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: شرط هر موفقیتی، تلاش و مجاهدت است که امیدوارم ملت ما با عزم و اراده جدی سال ۹۷ را سال تلاش و مجاهدت همه جانبه قرار دهند.

دری نجف‌آبادی بیان کرد: باید ضعف‌ها به قوت تبدیل شده و قوت‌ها بیشتر تقویت شوند و با ضعف‌ها و چالش‌ها مبارزه کنیم.

امام جمعه اراک بیان کرد: آمریکایی‌ها و مزدوران به دنبال این هستند که این جزیره امن را آسیب بزنند اما کور خوانده‌اند زیرا ما در سایه ولایت امام زمان(عج) و رهبری حکیمانه رهبر انقلاب و وحدت و انسجام ملی روز به روز بر امنیت خود می‌افزاییم.

وی ادامه داد: در بعد اقتصادی هم هیچ مشکلی نیست که برطرف نشود زیرا با همت بلند می‌توانیم بر مشکلات پیروز شویم و با کمک دولت مسائل کارگری را هم برطرف کرده و روستاها را هم توسعه ببخشیم و اشتغال سالم ایجاد کنیم تا کشتی انقلاب با قدرت و عظمت به ساحل نجات هدایت شود.‌