• تاریخ: فروردین ۲, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 13588

نصرالله: مبارزه با فساد باید در راس همه اولویت‌ها قرار بگیرد

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المنار، سخنرانی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان درباره برنامه‌های انتخاباتی حزب الله و مسائل سیاسی آغاز شد. نصرالله گفت: ما از طریق توسعه قانون انتخابات فعلی و کاهش ...

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از المنار، سخنرانی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان درباره برنامه‌های انتخاباتی حزب الله و مسائل سیاسی آغاز شد.

نصرالله گفت: ما از طریق توسعه قانون انتخابات فعلی و کاهش سن رأی گیری به ۱۸ سال، برای تحقق اصلاحات سیاسی و اداری در دولت تلاش می‌کنیم.

وی افزود: نقشی که فراکسیون وفاداری به مقاومت ایفا می‌کند، بر دستاوردهایی که طی سال‌های گذشته به دست آمده تکیه دارد.

نصرالله گفت: ما از طریق جایگاه پارلمانی خود برای دفاع از کشورمان در برابر طمع‌ورزی‌های اسرائیل به آب‌های ما، نفت ما و سرزمین ما تلاش کردیم.

دبیرکل حزب الله اظهار داشت: باید امکانات لازم برای نهادهای امنیتی و در رأس آن ارتش ملی فراهم شود تا بتوانند به مأموریت‌های ملی خود در دفاع از لبنان و حفاظت از امنیت انجام دهند.

نصرالله گفت: پارلمان مسئول نظم بخشی به زندگی شهروندان است.

دبیرکل حزب الله گفت که مبارزه با فساد باید در رأس همه اولویت‌ها قرار گیرد و ما برای تحقق این امر با همه فراکسیون‌های پارلمانی و مسئولان دولت، همکاری خواهیم کرد.

دبیرکل حزب الله اظهار داشت: درباره حزب الله و جریان ملی آزاد باید گفت که بین ما سیاسی برقرار است و ما در برخی از موضوعات با یکدیگر اختلاف داریم.

نصرالله گفت: پیام من به همپیمانان و دوستان، فروتنی و تفاهم است، زیرا درگیری مقدمه شکست است.

دبیرکل حزب الله افزود: من شخصا چارچوب ایجاد شده مبارزه با فساد را پیگیری می‌کنم، زیرا ما در مرحله خطرناکی به سر می‌بریم.

نصرالله گفت که حزب‌الله با هیچ یک از احزاب در لبنان لیست مشترکی نداده و هر سخنی غیر از این دروغ است.