• تاریخ: خرداد ۱۶, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 13775

شاخص در جمهوری اسلامی مکتب و اندیشه امام(ره) و مقام معظم رهبری است

آیت الله قربانعلی دری نجف‌آبادی در جمع شب زنده‌داران لیالی قدر و عزاداران امیرالمومنین(ع) در مصلی بیت‌المقدس اراک با اشاره به ضرورت مقابله با جریانات ضد دین و انحراف از دین اظهار داشت: باید در برابر دشمنان اسلام، دین سار ...

آیت الله قربانعلی دری نجف‌آبادی در جمع شب زنده‌داران لیالی قدر و عزاداران امیرالمومنین(ع) در مصلی بیت‌المقدس اراک با اشاره به ضرورت مقابله با جریانات ضد دین و انحراف از دین اظهار داشت: باید در برابر دشمنان اسلام، دین ساران و کسانی که دین و عرفان‌های جعلی می سازند مقابله کرد و اجازه نداد این جریانات انحرافی در مسیر دین و دیانت ایجاد کنند که با نگاهی به تاریخ می‌بینیم برای اضمحلال دین چقدر جریانات انحرافی به راه انداختند.

وی افزود: به هرحال باید مراقب بود، شاخص ما دیروزامام راحل(ره) بود و امروز شاخص ما رهبر معظم انقلاب اسلامی است به طوری که امروز سخنانشان و راهبردهایشان در برابر دشمنان داخلی و خارجی سرمایه بزرگی برای ملت ما به شمار می‌رود.

امام جمعه اراک تصریح کرد: باید قدردان ولایت، امامت و رهبری باشیم و ارزش سخنان حکیمانه امام و رهبری را بدانیم و باید بتوانیم در این راستا نقاط ضعفمان را به نقاط قوت بدل کنیم.

وی عنوان کرد: باید اگر واحدی یا کارخانه‌ای مشکلی دارد دنبال حل مشکل آن بود و اجازه ندهیمفرصت‌طلبان، منافقین و دشمنان از مشکلات سواستفاده کرده و آتش بیار معرکه شوند.

دری نجف‌آبادی خاطرنشان کرد: این درحالی است که آل سعود، آمریکا و اسرائیل به دنبال ایجاد تنش در کشور ما هستند تا بتوانند از تنش در کشور بهره برداری کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به ضرورت حضور در روز قدس گفت: امسال روز قدس روز مهمی است و مردم استان مرکزی همانند همه مردم شریف ایران با حضور خود حمایت و دفاع از قبله اول مسلمانان را فریاد خواهند زد.

وی ادامه داد: باید قلبمان به نور ولایت و قرآن روشن شود چراکه اهل بیت(ع) و کتاب الهی قرآن چراغ راه برای ما هستند و باید دست به سوی این خاندان دراز کنیم.

دری نجف‌آبادی بیان کرد: شب های قدر شب های توبه است و باید آبودگی ها را بزداییم و اگر می خواهیم به قرآن تمسک جوییم باید فکرمان، ذهن و دامن ما پاک باشد.