• تاریخ: مهر ۱۲, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 14813

دستگیری ۸ متعرّض به کامیون‌ها در جاده‌های گلستان

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، علی‌اکبر جاویدان، فرمانده انتظامی استان گلستان عصر امروز در نشست خبری به مناسبت آغاز هفته ناجا در خصوص اقدامات انجام شده در خصوص برخورد با مخلان نظم و امنیت جاده‌های استان و تعرض به کامیو ...

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، علی‌اکبر جاویدان، فرمانده انتظامی استان گلستان عصر امروز در نشست خبری به مناسبت آغاز هفته ناجا در خصوص اقدامات انجام شده در خصوص برخورد با مخلان نظم و امنیت جاده‌های استان و تعرض به کامیون ها در جاده‌های این استان، اظهار کرد: با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی هشت نفر در گرگان و بندرگز شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

علی‌اکبر جاویدان تصریح کرد: استان گلستان در این بخش کمترین مشکل را داشته اما به منظور برقراری نظم و امنیت در سطح جاده‌های استان در برخی از محورها واحدهای گشت مستقر کردیم.

جاویدان در بخش دیگری در خصوص اظهارات روز گذشته رئیس سازمان صمت گلستان که اعلام کرده بود کالاهای کشف شده توسط پلیس از منظر ما احتکار نیست و مرجع اعلام احتکار سازمان صمت و تعزیرات حکومتی است، بیان کرد: متاسفانه یکی از علل احتکار و نابسامانی در بازار عدم فرهنگ‌سازی مناسب و کوتاهی در اطلاع‌رسانی است.