• تاریخ: آذر ۳, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 15230

استان مرکزی برای برگزاری جشن بزرگ میلاد پیامبر(ص) آماده شد

حسن شفیعی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به هماهنگی های صورت گرفته برای برگزاری مراسم میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) و اهمیت ترویج فرهنگ نبوی در جامعه اظهار داشت: با توجه به ضرورت ترویج فرهنگ نبوی در ...

حسن شفیعی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به هماهنگی های صورت گرفته برای برگزاری مراسم میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) و اهمیت ترویج فرهنگ نبوی در جامعه اظهار داشت: با توجه به ضرورت ترویج فرهنگ نبوی در خانواده ها و جامعه باید مورد تاکید قرار گیرد به همین منظور این فرهنگ باید در بین عموم مردم نهادینه شود.

معاون اجرایی و پشتیبانی مصلی بیت المقدس اراک عنوان کرد: چراکه اکنون بحث بیداری اسلامی در جهان مطرح است که همان ترویج فرهنگ نبوی در جامعه است بنابراین همه باید به آن توجه کنیم و با الگوبرداری از سیره پیامبر اکرم(ص) در نهادینه کردن این فرهنگ در جامعه قدم برداریم.

وی ادامه داد: همزمان با هفدهم ربیع الاول سالروز ولادت حضرت محمد(ص) جشن بزرگ میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) چهارم آذرماه در مصلی بیت المقدس اراک همزمان با شام میلاد پیامبر(ص) برگزار می شود، به همین منظور جلسه هماهنگی با حضور سلیم آبادی رئیس ستاد نماز جمعه و مصلی بیت المقدس اراک، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، فرماندار اراک، مسئولان نظامی وانتظامی استان، مدیرکل تبلیغات اسلامی و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.

معاون اجرایی و پشتیبانی مصلی بیت المقدس اراک افزود: آخرین برنامه های اجرایی در خصوص برگزاری مراسم میلاد پیامبراکرم (ص) و امام صادق(ع) ارائه و جمع بندی شد، این مراسم با سخرانی حجت الاسلام مسعود عالی استاد حوزه و دانشگاه و با حضور صابر خراسانی شاعر مطرح کشور برگزار می شود.
شفیعی خاطر نشان کرد: هماهنگی های لازم برای حضور مردم در این مراسم با شکوه انجام شده به همین منظورسازمان اتوبوس رانی چند دستگاه اتوبوس برای تردد آسان مردم پیش بینی کرده است .

معاون اجرایی و پشتیبانیمصلی بیت المقدس اراک خاطرنشان کرد: همچنین تاکید شد که مسئولان استانی اهتمام ویژه ای برای شرکت اقشار مختلف مردم در این مراسم داشته باشند که به همین منظور فضاسازی و تبلیغات محیطی لازم در سطح شهر و استان نیزانجام شده است.

وی بیان کرد: ولادت پیامبر (ص) و امام جعفر صادق(ع) از مناسبت های مهم ماه ربیع الاول است به همین سبب همه مسئولان باید با یکدیگر همکاری وهمیاری داشته باشند تا مراسم ولادت این دو بزرگوار با شکوه خاصی برگزار شود و اطلاع رسانی به موقع انجام گیرد.

انتهای پیام/ن