• تاریخ: آذر ۳, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 15217

شرکت کمباین‌سازی اراک توان تولید هر تعداد از محصول را دارد

مسعود بختیار در گفت‌و گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به وضعیت شرکت کمباین‌سازی اظهار داشت: شرکت کمباین‌سازی در بحث تولید مشکل ندارد و بیشتر مشکل آن در زمینه فروش است که با توجه به افزایش قیمت محصولات متقاضی خرید ک ...

مسعود بختیار در گفت‌و گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به وضعیت شرکت کمباین‌سازی اظهار داشت: شرکت کمباین‌سازی در بحث تولید مشکل ندارد و بیشتر مشکل آن در زمینه فروش است که با توجه به افزایش قیمت محصولات متقاضی خرید کم بوده و به نوعی با کمبود خریدار رو به رو است.

وی اضافه کرد: کمباین یک پروژه به اسم بازسازی و تعمیر کمباین‌های فرسوده دارد که در صورت اجرایی شدن این موضوع مهم، خیلی کمک می‌کند.

بختیار افزود: کمباین‌هایی که در سال‌های گذشته توزیع شده الان نیاز به تعمیر دارند که شرکت کمباین‌سازی آمادگی انجام این کار را دارد تا بتواند با استفاده از ظرفیت‌های موجود نسبت به این مهم اقدام کند.

وی بیان کرد: این درحالی است که یک طراحی جدید هم انجام شده که با نصب بر روی کمباین‌ها پرت محصولات برداشتی را کاهش می‌دهد و این به نفع کشاورزان هم بوده و به کاهش ضایعات محصولات آنها کمک می‌کند.معاون امور صنایع صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی ادامه داد: کمباین توان تولید هر تعداد از محصول را دارد اما مشروط به این که متقاضی داشته باشد و امیدواریم که بازار لازم برای خرید محصولات آن فراهم شود و در هر حال کمباین عقب‌گرد نخواهد داشت حتی اگر بازار لازم ایجاد نشود.

بختیار تصریح کرد: خوشبختانه برند کمباین شناخته‌شده است و متقاضیان خرید کمباین به طور حتم از محصولات کمباین‌سازی اراک خرید می‌کنند.

وی ادامه داد: این درحالی است که این امیدواری هم وجود دارد که به واسطه تفاهمنامه با بانک کشاورزی تسهیلات مناسبی دراختیار کشاورزان قرار گیرد تا با استفاده از این تسهیلات نسبت به خرید کمباین اقدام کنند.

انتهای پیام/ن