• تاریخ: آذر ۶, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 15246

تشکر حماس از همکاری مردم غزه در عملیات ضدصهیونیستی «لبه‌ شمشیر»

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از فلسطین الیوم، «ابو عبیده» سخنگوی نظامی گردان‌های عزالدین القسام، عصر دیروز درباره عملیات «لبه شمشیر» که اخیرا در شرق شهر «خان‌یونس» در جنوب نوار غزه انجام شد، توییت کرد. ا ...

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از فلسطین الیوم، «ابو عبیده» سخنگوی نظامی گردان‌های عزالدین القسام، عصر دیروز درباره عملیات «لبه شمشیر» که اخیرا در شرق شهر «خان‌یونس» در جنوب نوار غزه انجام شد، توییت کرد.

ابوعبیده از ملت فلسطین که احساس مسئولیت خود در مبارزه علیه دشمن صهیونیست را ثابت کردند، تقدیر کرد و عنوان داشت که «ساکنان غزه و ملت فلسطین در تمامی اماکن محل حضورشان در کنار آزاد اندیشان امت، اطلاعات مهم و ارزشمند زیادی به ما تقدیم کردند که به مقاومت در پیدا کردن سرنخ‌های عملیات شکست‌خورده اسرائیل کمک کرده است.»

سخنگوی گردان‌های القسام افزود: « از ملت فلسطین که احساس مسئولیت و قابل اعتماد بودنشان را ثابت کرده و نشان داده‌اند پشتوانه واقعی مقاومت هستند، تشکر و قدردانی می‌کنیم و آنها را به همکاری و پشتیبانی بیشتر از مقاومت دعوت می‌کنیم.»

گردان‌های قسام، اول آبان‌ماه تصاویر برخی اعضای یگان ویژه رژیم صهیونیستی، از جمله ۲ زن را که به شرق خان‌یونس نفوذ کرده بودند، منتشر کرد و علاوه بر این، تصاویر خودرو و کامیون استفاده شده توسط این گروه صهیونیستی را هم به نمایش درآورد. اعضای این تیم از عناصر یگان سری ارتش صهیونیستی موسوم به «سییرت متکال» هستند که از برجسته‌ترین یگان‌های ویژه ارتش دشمن به شمار می‌روند.
گردان‌های قسام نام این عملیات را «لبه شمشیر» گذاشت و شماره‌هایی در شبکه واتس‌آپ و نشانی‌های پست الکترونیک را برای ارائه اطلاعات درباره عناصر این تیم صهیونیستی توسط شهروندان ارائه کرد.