• تاریخ: آذر ۷, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 15261

تقویت روحیه جهادی نیاز روز جامعه است

به گزارش خبرگزاری شبستان ، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک امروز(۷آذر) در جلسه درس اخلاق مدیران دستگاه های اجرایی استان که در بیت امام جمعه برگزار شد گفت: همکاری، همدلی و تلاش مضاعف در همه قوا و همه دستگ ...

به گزارش خبرگزاری شبستان ، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک امروز(۷آذر) در جلسه درس اخلاق مدیران دستگاه های اجرایی استان که در بیت امام جمعه برگزار شد گفت: همکاری، همدلی و تلاش مضاعف در همه قوا و همه دستگاه های اجرایی لازمه تحقق توسعه و آبادانی استان است.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی با بیان اینکه اعتبارات هزینه ای کشور باید در یک فضای همدلی و با تلاش مضاعف عبور داده شود افزود: نظام اداری به گونه ای تنظیم شده است که اگر هر مسئول در هر سازمان به وظیفه خود به درستی عمل کند، کارها آسان پیش می رود.

وی ادامه داد: همه مسئولان باید به خواسته های مردم توجه کنند و سعی در برطرف کردن نیازهای اساسی مردم داشته باشند و تا جایی که می توانند احقاق حقوق مردم را پیگیری کنند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه امروزه ایران اسلامی اقتدار عظیمی در عرصه جهانی و منطقه دارد اظهار کرد: فرزندان و جوانان این مرز و بوم سی سال گذشته با اهدای خون و جانشان رسالت عظیمی در دستان ما قرار دادند و باید از این رسالت پاسداری کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: تقویت روحیه جهادی نیاز روز جامعه است در این راستا خادمان مردم باید متعهد به قانون باشند و از انجام هر فعالیتی که ارزش های نظام اسلامی را زیر سوال می برد بپرهیزند.

وی در ادامه ضمن تبریک به مناسبت روز نیروی دریایی گفت: نیروهای مسلح تحت امر ولایت فقیه و رهبری نظام از هیچ تلاشی فروگذار نیستند و در دوران دفاع مقدس تنها عملیات نظامی خود را در آب انجام نداد بلکه در هر جا که احساس خطر بود مانند عملیات خرمشهر در زمین هم جنگید.

نماینده ولی فقیه افزود: نیروی دریایی افتخار دارد که ۶۷ روز پس از حمله عراق و آغاز دفاع مقدس، نیروی دریایی رژیم بعثی را ساقط کند.