• تاریخ: آذر ۱۷, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 15340

مولوی حسین بر: حمله تروریستی چابهار نتیجه شکست آمریکا در برنامه تحریم ایران است

مولوی یعقوب حسین‌بر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خاش اظهار داشت: حادثه تروریستی چابهار نه تنها هیچ خدشه‌ای به اتحاد و وحدت مردم شیعه و سنی وارد نکرد بلکه اتحاد و وحدت آنان را مستحکم‌تر ساخت. رابط نهاد نمایندگی ولی فقیه ...

مولوی یعقوب حسین‌بر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خاش اظهار داشت: حادثه تروریستی چابهار نه تنها هیچ خدشه‌ای به اتحاد و وحدت مردم شیعه و سنی وارد نکرد بلکه اتحاد و وحدت آنان را مستحکم‌تر ساخت.

رابط نهاد نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شهرستان خاش گفت: این گروهک‌های تروریستی مزدور آمریکا و اسرائیل هستند که اعمال آن‌ها از دیدگاه اسلام و قرآن و همه مردم محکوم است.

وی خاطرنشان کرد: گروهک های تروریستی با انجام عملیات خرابکارانه در کشور به دنبال بدنام کردن نظام در چشم مردم هستند که همواره در رسیدن به اهداف خود ناکام می‌مانند.
مولوی حسین بر افزود: پس از اینکه آمریکا و عوامل استکبار جهانی در تحریم‌ها علیه ایران شکست خوردند تصمیم گرفته‌اند جریانات قبلی و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم را احیا کنند.

وی با بیان اینکه مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان هیچ‌گاه به دشمن فرصت خرابکاری در کشور را نخواهند داد تصریح کرد: دشمن هرچقدر برای ایجاد خرابکاری و دلسرد کردن مردم از نظام تلاش کند نمی‌تواند به اهداف شوم خود برسد و در نهایت برگ برنده دست مردم است.