• تاریخ: آذر ۲۳, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 15362

پدر سردار شهید «فتحی» به فرزند شهیدش پیوست

سردار شهید نظامعلی فتحی از سرداران بزرگ و موثر استان مرکزی در طول دوران دفاع مقدس بود که سال ۴۳ در روستای نظم‌آباد اراک به دنیا آمد. شهید فتحی پس از مجروحیت شدیدی که در عملیات والفجر ۳ و آزادسازی مهران دید، به عنوان مسئو ...

سردار شهید نظامعلی فتحی از سرداران بزرگ و موثر استان مرکزی در طول دوران دفاع مقدس بود که سال ۴۳ در روستای نظم‌آباد اراک به دنیا آمد.

شهید فتحی پس از مجروحیت شدیدی که در عملیات والفجر ۳ و آزادسازی مهران دید، به عنوان مسئول واحد آموزش نظامی ناحیه مرکزی اراک معرفی شد و در فروردین ۶۷ در سن ۲۴ سالگی هنگامی که هنوز زخم‌هایش التیام کامل نیافته بود در فاو به شهادت رسید، سردار نظامعلی فتحی از فرماندهان گردان علی ابن ابیطالب(ع) و فرماندهان نام‌آشنای دوران دفاع مقدس است.

این در حالی است که پدر سردار شهید نظامعلی فتحی پس از سال‌ها صبر و بردباری به فرزند شهیدش پیوست و دعوت حق را لبیک گفت.
براساس برنامه‌ریزی انجام شده، مراسم تشیع پیکر این پدر شهید والامقام صبح امروز پنجشنبه ۲۲ آذرماه ۹۷ از مقابل درب منزل وی به نشانی مدرس بعد از مسجد رسول الله(ص) خیابان شهید فتحی به سمت گلزار شهدای اراک برگزار می‌شود.

همچنین مراسم ختم و بزرگداشت این پدر شهید عصر امروز پنجشنبه ۲۲ آذر از ساعت ۱۴ الی ۱۶ در مسجد حاج تقی‌خان واقع در خیایان محسنی برگزار می‌شود.