• تاریخ: دی ۳, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 15397

نهم دی ماه تجلی وحدت و یکپارچگی ملت ایران است

«سعید فرخی» روز دوشنبه در نشست هماهنگی برگزاری آیین نهم دی ماه استان مرکزی در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این استان در اراک، افزود: هر اقدامی که وحدت و یکپارچگی ملت ایران را نشانه برود از سوی ملت محکوم و غیر قابل بخ ...

«سعید فرخی» روز دوشنبه در نشست هماهنگی برگزاری آیین نهم دی ماه استان مرکزی در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این استان در اراک، افزود: هر اقدامی که وحدت و یکپارچگی ملت ایران را نشانه برود از سوی ملت محکوم و غیر قابل بخشش است.
وی ادامه داد: اکنون سرای سه قوه نظام جمهوری اسلامی با وجود در مسیر تعالی انقلاب گام برداشته و این مهم باید الگوی رفتاری آحاد جامعه به خصوص مدیران دستگاه های اجرایی قرار گیرد.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی بیان کرد: اختلاف نظرها و مشکلات اداره امور کشور باید از کف خیابان ها به مراجع تصمیم ساز واگذار شود و مردم باید در راستای حفظ وحدت تلاش کنند.
وی اظهار داشت: اکنون استکبار جهانی دشمن واحد ملت ایران است و تمامی احزاب و جناح های سیاسی باید در خنثی سازی توطئه های این دشمن بسیج شوند.
فرخی ادامه داد: برگزاری آیین نهم دی ماه در نقاط مختلف استان مرکزی باید به بهترین شکل ممکن برگزار شود تمامی احزاب سیاسی نیز در این آیین شرکت کنند.
وی افزود: در نهم دی ماه ۸۸ زمانی که اعتراضات از مسیر خود خارج شد، آحاد جامعه به میدان آمدند و اعلام کردند که با ارزش های نظام اسلامی هیچ مشکلی ندارند و با تمام وجود از آرمان های این انقلاب صیانت می کنند.
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: اکنون دشمن با بزرگ کردن نقاط ضعف و سیاه نمایی مشکلات اقتصادی در صدد ناکارآمد جلوه دادن نظام است تا مردم از آینده نظام نا امید شوند.
وی گفت: با وجود اینکه تنگناهای اقتصادی در تمام کشورهای اروپایی و آمریکایی بیشتر از کشور ایران اتفاق می افتد اما دشمن مشکلات کشور ایران را بزرگ و غیر قابل حل می داند.
فرخی گفت: عملکرد ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در تمام بخش های درخشان و قابل تقدیر است و مسئولان باید این مهم را برای آحاد جامعه به خصوص نسل جوان تبیین کنند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی نیز گفت: نهم دی باید به عنوان روز بصیرت ملت ایران تا ابد در تاریخ انقلاب بدرخشد، تا دشمنان این مرز و بوم بدانند که این ملت همیشه و در هر شرایطی پشتیبان اسلام، انقلاب و مقام معظم رهبری است.
حجت الاسلام«عباس هاشمی» اظهار کرد: بصیرت و وقت شناسی مردم، تبعیت از ولایت، رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب و تجلی غیرت دینی در روز ۹ دی ماه سال ۸۸ یکبار دیگر انقلاب اسلامی و آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری را در مقابل فتنه های دشمنان حفظ کرد.
وی ادامه داد: آیین نهم دی ماه به عنوان روز بصیرت و تجدید میثاق ملت با ولایت در تمامی نقاط استان مرکزی برگزار می شود.
استان مرکزی ۱۲ شهرستان، ۳۳ شهر، ۲۳ بخش، ۷۹۵ روستای دارای دهیاری و یک میلیون و ۴۴۰ هزار نفر جمعیت دارد.