• تاریخ: بهمن ۴, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 15561

توسعه و ترویج فعالیت‌های قرآنی بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از خمین، سیدعلی آقازاده ظهر امروز در ششمین مجمع قرآنیان استان مرکزی با حضور رئیس دارالقرآن کشور با اشاره به کمک خیران در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروزه شاهد برگزاری مجامع باشکوه قرآ ...

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از خمین، سیدعلی آقازاده ظهر امروز در ششمین مجمع قرآنیان استان مرکزی با حضور رئیس دارالقرآن کشور با اشاره به کمک خیران در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروزه شاهد برگزاری مجامع باشکوه قرآنی در کشور هستیم که استقبال بی‌نظیر از این مجامع نشان‌دهنده‌ تحقق مفاهیم قرآنی در انقلاب اسلامی است و به برکت وجود ارزش‌های قرآنی انقلاب اسلامی پایدار است.

وی افزود: برای رسیدن به انقلاب اسلامی با تلاش‌های بسیاری که انجام شد جایگاه امروز را مدیون رشادت‌ها و دلاوری‌های شهدا هستیم، به همین سبب انقلاب اسلامی سبب شد تا همه مردم و مسئولان قرآن را از حاشیه به متن آورند که بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب برای کشور همین فعالیت‌های قرآنی است، انقلابی که به رهبری امام خمینی(ره) و سپس با رهبری حکیمانه و دلسوزانه مقام معظم رهبری به ثمر نشست .

استاندار مرکزی ادامه داد: افرادی که در راه انقلاب و اسلام صادقانه قدم برمی‌دارند در مسیر زندگی خود به اجر و پاداش دست می‌یابند از جمله این افراد خیرانی هستند که صادقانه به کشور و مردم خدمت می‌کنند.

آقازاده تصریح کرد: فعالیت‌های قرآنی مختلف از جمله حرکت کاروان قرآنی سبب شده تا انقلاب در عرصه‌های ملی و جهانی مستحکم و پیروز حرکت کند همچنین استقبال با شکوه مردم از کاروان قرآنی و حضور جوانان سبب پیشبرد بیشتر اهداف انقلاب اسلامی شده است.

وی خاطر نشان کرد: در مسیر انقلاب و رسیدن به اهداف آن خیران همیشه در صحنه حاضر بودند و برای پیشبرد اهداف انقلاب و نظام کمک کرده‌اند از جمله فعالیت‌های خیران در این زمینه نهضت مدرسه‌سازی، بهداشت و درمان، فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی است که به عنوان پشتیبان نظام و انقلاب هستند.
استاندار مرکزی بیان کرد: با وجود مشکلات اقتصادی از جمله تورم، گرانی و غیره شاهد حضور خیران در عرصه‌های مختلف هستیم که با وجود این مشکلات کمک‌های خود را دریغ نمی‌کنند و بیشتر از گذشته شاهد حضور پررنگ آنها در امور خیر، توسعه و نشر فرهنگ و مفاهیم قرآنی هستیم که نعمتی بزرگ برای انقلاب و کشور هستند.

وی اضافه کرد: باید توجه کرد که با حضور خیران در زمینه‌های مختلف مسائل و مشکلات به نحو احسن برطرف می‌شود و در حل مشکلات کشور کمک می‌کنند و یکی از دستاوردهای انقلاب نیز هستند.