• تاریخ: بهمن ۲۳, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 15641

بهمن تماشایی ۹۷| ملت ایران نشان داد از تهدیدهای دشمن و آمریکایی‌ها ترسی ندارد

آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در حاشیه مراسم ۲۲ بهمن در اراک، با اشاره به پیام حضور مردم اظهار داشت: پیام حضور مردم آمادگی برای ادامه راه امام(ره)، شهیدان و نه گفتن به آمریکا، ترام ...

آیت‌الله قربانعلی دری نجف‌آبادی در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم در حاشیه مراسم ۲۲ بهمن در اراک، با اشاره به پیام حضور مردم اظهار داشت: پیام حضور مردم آمادگی برای ادامه راه امام(ره)، شهیدان و نه گفتن به آمریکا، ترامپ، آل‌سعود، داعش و دیگران است و این نشانگر ماندن ما و مردم بر سر عهد خود با امام(ره) و شهیدان است.

وی افزود: وحدت، انسجام، عزمت، افتخار ملی و آمادگی برای گام‌های بیشتر از دیگر پیام‌های حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بوده که این موضوع نشانگر شکست دشمنان ملت ایران است.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: غربی‌ها باید انقلاب ملت ایران را در همه ابعاد خود به رسمیت بشناسند و دست از توطئه‌ها و تهدیدهای خود بردارند، این ملت ۴۰ سال است که در مقابل تمام دشواری‌ها مقاومت کرده و نشان داده که از تهدیدهای دشمن و آمریکایی‌ها ترسی ندارد و باز هم اگر لازم باشد برای جان‌فشانی در راه اسلام و وطن خود در مقابل دشمنان آماده است.
دری ‌نجف‌آبادی عنوان کرد: وظیفه مسئولان در مقابل این مردم هر روز بیش از قبل می‌شود، آنها باید با تلاش مضاعف خدمت‌گزار مردم باشند.