• تاریخ: بهمن ۲۳, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 15638

جزئیات حمله جدید جنگنده‌های آمریکایی به دیرالزور سوریه

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری دولتی سوریه (سانا)، ائتلاف تحت فرماندهی آمریکا به بمباران مناطق مسکونی ادامه داد که این امر به کشته شدن ۲۰ غیرنظامی از جمله کودکان در روستای الباغوز در حومه جنوب ...

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری دولتی سوریه (سانا)، ائتلاف تحت فرماندهی آمریکا به بمباران مناطق مسکونی ادامه داد که این امر به کشته شدن ۲۰ غیرنظامی از جمله کودکان در روستای الباغوز در حومه جنوب شرقی دیرالزور منجر شد.

منابع محلی به سانا گفتند: جنگنده های ائتلاف دوشنبه شب به اطراف روستای الباغوز در جنوب شرقی شهر البوکمال در نزدیک مرز سوریه با عراق حمله کردند که به جان باختن ۱۶ غیرنظامی از جمله هفت کودک و ویرانی شماری از خانه ها منجر شد.

این منابع گفتند: چهار غیرنظامی دیگر نیز روز دوشنبه در حمله ائتلاف تحت فرماندهی آمریکا به خانه های مسکونی اطراف همین روستا جان خود را از دست دادند و خسارت هایی به خانه های مردم وارد شد.این درحالی است که در حمله روز یکشنبه جنگنده های ائتلاف به اطراف شهرک الطیانه در ریف شهر المیادین در ۴۵ کیلومتری جنوب شرقی دیرالزور نیز سه غیرنظامی کشته شده بودند.