• تاریخ: بهمن ۲۶, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 15648

۱۰۸ پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان فراهان افتتاح شد

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از فراهان، سیدعلی آقازاده ظهر امروز در جریان سفر نیم روزه به شهرستان فراهان در راستای افتتاح پروژه‌های باقی مانده دهه فجر این شهرستان در جمع خبرنگاران با اشاره به تعداد پروژه‌های افتتاحی دهه فجر ا ...

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از فراهان، سیدعلی آقازاده ظهر امروز در جریان سفر نیم روزه به شهرستان فراهان در راستای افتتاح پروژه‌های باقی مانده دهه فجر این شهرستان در جمع خبرنگاران با اشاره به تعداد پروژه‌های افتتاحی دهه فجر این شهرستان اظهار داشت: افتتاح و کلنگ‌زنی ۱۰۸ پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان فراهان به مناسبت دهه فجر با ارزش ریالی ۳۰ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان انجام شد.

وی افزود: با توجه به پروژه‌های افتتاحی این شهرستان ۳۸۳ اشتغال در شهرستان ایجاد شد، مجموع پروژه‌های افتتاحی ۱۰۶ مورد و دو مورد هم کلنگ‌زنی است که تاکنون برآورد هزینه نشده و هزینه صرف شده صرفا برای طرح‌های افتتاحی است.

استاندار مرکزی تصریح کرد: تفکیک پروژه‌های عمرانی شهرستان فراهان به این گونه است که ۷۸ پروژه با سرمایه‌گذاری ۲۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیارد تومان و ۳۰ پروژه‌های اقتصادی با اعتبار ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.

آقازاده ادامه داد: قطعا سال آینده سال خوبی است، امسال چرخ تولید صنایع بزرگ استان مرکزی به چرخش درآمد و با این رویکرد کارگاه‌های کوچک و متوسط شهرها و روستاهای استان فعال می‌شوند.