• تاریخ: اسفند ۱, ۱۳۹۷
  • شناسه خبر: 15665

انقلاب اسلامی به برکت ولایت فقیه و پشتوانه ملت مقتدارانه پیش می‌رود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، آیت‌الله کاظم سپاسی در همایش علمی صیانت از حقوق شهروندی، ارتقا سلامت نظام اداری و رشد ارزش‌های جامعه اداری با تقدیر از حضور ده‌ها میلیونی ملت بزرگ ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، آیت‌الله کاظم سپاسی در همایش علمی صیانت از حقوق شهروندی، ارتقا سلامت نظام اداری و رشد ارزش‌های جامعه اداری با تقدیر از حضور ده‌ها میلیونی ملت بزرگ ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: دوستان و دشمنان ملت و انقلاب اسلامی ایران بدانند که این مردم مسیر و راه سعادت و موفقیت را شناخته و تصمیم خود را برای رسیدن به قله پیشرفت و سعادت گرفته و هر مانعی را از سر راه خود برمی‌دارد.

وی افزود: دشمنان ملت ایران باید امروز به این نکته توجه کند که در حالی که چهل سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می‌گذرد، اما این انقلاب همچنان در اوج جوانی خود به سر می‌برد و اکنون به بلوغ رسیده است.

مدیر حوزه‌های علمیه استان مرکزی تصریح کرد: با وجود تمام فشارهایی که دشمنان به نظام اسلامی و ملت ایران وارد می‌دارند اما همچنان شاهد حضور ملت بزرگ ایران اسلامی در راهپیمایی چهل سالگی انقلاب بوده‌ایم که این موضوع نشانگر شکست برنامه، دسیسه و حیله‌های آنان بوده و این درحالی است که انقلاب اسلامی به عنوان جبهه حق به مصاف جبهه باطل رفته و به برکت عظمت ولایت فقیه و درایت مقام معظم رهبری و پشتوانه ملت، سربلند از این آزمون بیرون آمده است.

سپاسی با اشاره به موضوع حقوق شهروندی گفت: لازمه تحقق حقوق شهروندی توجه ویژه نهادها و مردم به این موضوع مهم است که امیدواریم با رعایت موارد مربوط به حقوق شهروندی چه از سوی مردم و چه از سوی نهادها و سازمان‌های مرتبط با آن شاهد پیشرفت کشور باشیم.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه بهزیستی درگیر با افرادی است که علاوه بر مشکلات مالی مشکلات جسمی هم دارند، خدمت رسانی به این قشر به صورت مضاعف سفارش شده است که باید با برنامه‌ریزی منسجم و درستی این موضوع با جدیت دنبال شود.

مدیر حوزه‌های علمیه استان مرکزی اضافه کرد: دستگیری از نیازمندان جامعه وخدمت به انسان‌های نیازمند یک ارزش به شمار می‌رود که امیدواریم در مسئولیت‌هایی که در این نظام به ما داده می‌شود جدی‌تر باشیم تا مشکلات مردم کمتر شود چراکه خدمت به انسان‌های کمک‌پذیر چند اصل در بحث اخلاق و حقوق شهروندی است که باید مراعات شود.