• تاریخ: اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۸
  • شناسه خبر: 15882

تقاطع غیر همسطح میدان شریعتی اراک سوم خرداد بهره برداری می شود

به گزارش ایرنا، «حمیدرضا نوازنی» روز سه شنبه در بازدید از طرح های عمرانی شهر اراک در گفت و گو با ایرنا، افزود: مراحل تکمیل تقاطع غیر همسطح میدان ورزش اراک نیز با جدیت دنبال می شود و این طرح نیز هفته دولت(اوایل شهریورماه) ...

به گزارش ایرنا، «حمیدرضا نوازنی» روز سه شنبه در بازدید از طرح های عمرانی شهر اراک در گفت و گو با ایرنا، افزود: مراحل تکمیل تقاطع غیر همسطح میدان ورزش اراک نیز با جدیت دنبال می شود و این طرح نیز هفته دولت(اوایل شهریورماه) امسال بهره برداری می شود.
وی ادامه داد: تقاطع غیر همسطح منطقه علم الهدی در کلانشهر اراک نیز پیشرفت فیزیکی مطلوبی دارد و پیش بینی شده که تا آبان ماه امسال زیربار ترافیک برود.
مدیرکل دفتر فنی استانداری مرکزی اظهار داشت: تقاطع غیر همسطح شهید صیدی نیز که توسط شرکت آبادراهان در دست ساخت بود با شهرداری تصفیه حساب شده و شهرداری ساخت عرشه پل را به شرکت آذرآب اراک واگذار کرده است که این سازه ها مراحل تولید را در آذرآب طی می کند.
نوازنی بیان کرد: همچنین عملیات ساخت تقاطع غیر همسطح سنجان اراک نیز که توسط اداره کل راه و شهرسازی در دست ساخت است به دلیل تعیین تکلیف نشدن شمار قابل توجهی از املاک مسکونی و تجاری و همچنین عبور تاسیسات زیر زمینی به کندی در حال انجام است.
وی ادامه داد: ساخت تقاطع غیر همسطح میدان شریعتی و میدان ورزش اراک از سوی قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) در دست ساخت است و مجموع قرارداد این ۲ طرح عمرانی یکهزار و ۲۵۰ میلیارد ریال است.
شهرستان اراک مرکز استان مرکزی است و بیش از ۶۴۰ هزار نفر جمعیت در این شهر ساکن هستند.